Ons aller BOK ontvoerd i ten gaan maken van de aankomst van de tanks voor de ligkelder- uitbreiding. Met ware fotografenmoed heeft hij kans gezien een foto van deze overval te maken, die hier bij is afgedrukt. Deze foto zal er ongetwijfeld toe bijdragen het opsporen en voorgeleiden der daders, alsmede het terugbren gen van onze dierbare bok te ver gemakkelijken. De eerste woorden die de dienstdoende wachtcom mandant van onze poortcontrole kon uitbrengen, toen de rovers met de bok wegreden, waren „Daar gaat een goed de poort uit zonder afgiftebon"! Deze uitlating onder bijzondere omstandigheden gedaan is toch wel het beste bewijs van plichtsbesef van de poort- controleurs. Van harte zien wij een spoedige behouden terugkeer van onze bok tegemoet. Rtl- Juist bij het ter perse gaan van dit nummer verneemt uw Bossche correspondent, dat voor de duur van, naar wij allen hopen kort stondige afwezigheid van onze bok, door onze excursieleider, de heer Sikking, in voorbeeldige sa menwerking met de personeels vereniging, reeds gezorgd is voor een waardige vervanger van onze bok. Het Bossche tamboerkorps heeft nl. geheel belangeloos haar mascotte, een prachtige levende bok, voor dit doel afgestaan, zo als u op bijgande foto kunt zien. 2 1 j j Ja lezers, het bijkans onmogelijke is geschied: op maandag 18 juli 1960 des avonds omstreeks 9 uur l hebben enige „sinistere" lieden (men fluistert: vliegers van Vlieg basis Eindhoven in burger), waar van er één gewapend was, de dienstdoende bewakingsmanschap pen aan de poortcontrole „over vallen" en kans gezien onze prach tige bok te „roven", daarmede van dit trouwe dier een legendarische figuur makende! Alles is in zulk een verbijsterend snel tempo ge beurd, dat alarm slaan ten enen male niet mogelijk was. Gelukkig zijn er bij deze over val geen slachtoffers gevallen. Een andere en een even gelukkige als toevallige omstandigheid was, dat onze fotograaf zich op de brouwerij bevond in verband met het feit, dat hij zich op de hoogte kwam stellen van het tijdstip, waarop hij enkele foto's zou moe

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 3