Heineken's Bowling Team Hier ziet u het Heineken's Bowling Team dat aan de locale bowling-competitie meedoet in de Bahamas. Zij worden gesponsored door onze agent aldaar, Burn's House Ltd. H is de hulde voor het goede produkt E is de eenheid die goed is gelukt I is de inkoop van goed materiaal N is de norm gesteld voor eenmaal E is de enkeling drinkt ander bier K is de kracht staat op goed vizier E is de eendracht van dit grote bedrijf N is de naam heel goed zonder kijf S is de strijd van groot tot klein B is de binding die mag er ook zijn l is de indruk van totale geheel E is de entree voorwaar een juweel R is de roem verworven heel veel V is de voeding van dit kostelijke nat O is de omzet daarop gaan wij prat 0 is de orde gesteld op het werk R is de reinheid daarin zijn wij sterk E is de excursie die er altijd mag zijn L is de leer die ligt in de lijn K is de koop van de fles of het vat K is de kleding bestand tegen nat L is de leegte ontstaan door de vraag 1 is de inhoud die lust ieder graag M is de motor die draait met volle lust A is de auto komt te land en aan de ku-st A is de arbeid wordt prettig gedaan T is de toekomst daar werken wij aan ETIKET Te Bologna (Italië) is een levensmiddelententoonstelling gehouden, waar de directie van de Agrarische Export bevordering van het ministerie van landbouw ook een stand had. Zoals u ziet werd ons produkt daar ook ten toongesteld. Op de foto links dr. De Visser, secretaris van de Neder landse Kamer van Koophandel in Italië, en rechts Senatore De Lucca, ondersecretaris van het Budget (Italiaanse ministerie van financiën). 12

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 14