J. C. Scheuierman De heer J. C. Scheuier man werd op 19 novem ber 1900 ce Rotterdam geboren. Hij ving zijn werkzaam heden bij de Heineken's brouwerij te Rotterdam in de ligkelder aan. Op 12 februari 1934 ging hij over naar de mouterij en ook vandaag kunt u hem daar zijn werk zien ver richten. M. Visser De heer M. Visser werd op 10 november 1898 te Amsterdam geboren. Hij trad op 19 mei 1920 als olieman in dienst van onze Amsterdamse brou werij. De heer Visser is op 11 oktober 1946 aan gesteld als machinist. Voorzover bekend is hij de enige olieman in onze brouwerij geweest die zich omgeschoold heeft tot machinist. Dankbetuigingen De heer E. F. W. de Heij dankt, ook namens zijn vrouw, voor de vele blijken van belangstelling, welke hij mocht ont vangen ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum. De heer De Heij was zeer vereerd met het telegram dat onze directeur, de heer Feith, uit het buitenland zond en het bedrag onder couvert, dat de heer Bar- tels namens de brouwerij aanbood. Ook alle collega's en personeelsleden hartelijk dank voor de prachtige televisie tafel, die zij hem hebben aangeboden. Mede namens mijn echtgenote, zeg ik u allen, langs deze weg, hartelijk dank voor de bewezen hulde ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum bij de brou werij. De ontvangst ter Directie en de receptie hebben deze mijlpaal in mijn leven tot een onvergetelijke dag voor mij gemaakt. Het is mij onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken; wellicht zou ik hierbij iemand, die mij een goed hart toedraagt, overslaan. Tevens maak ik van deze gelegenheid gebruik ook mijn oprechte dank over te dragen aan de Directie en bedrijfsleiding. M. Visser J. H. Middeldorp De heer J. H. Middel dorp werd op 5 decem ber 1900 te Rotterdam geboren. Hij kwam op 19 juli 1920 bij onze Rotterdamse brouwerij en werkte tot 15 maart 1936 in de gistkelder. Vanaf die datum tot op heden is de heer Middel dorp werkzaam in de bottelarij. E. F. W. de Heij De heer E. F. W. de Heij werd geboren op 3 januari 1903 te Rot terdam. Hij trad op 1 juli 1920 als jongste bediende in dienst van onze Rotter damse brouwerij. Na een jaar kwam hij op de Fustcontrole, waar hij 1 l/i jaar bleef. Daarna volgden 3 jaren op de Expeditie. Na enige tijd hulpcontroleur geweest te zijn werd hij in 1926 poortcontroleur en is dit gebleven tot 1955. Sinds dien is de heer De Heij als buitenklerk werk- 8

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 10