Passiespelers op de Euromast Tamboerkorps Den Bosch Mannenkoor Rotterdam Wie zondag 10 april een bezoek aan de Euromast te Rotterdam heeft gebracht zal misschien met verwondering gekeken hebben naar de vele bebaardemannen die daar rondliepen. Op die dag name lijk brachten de Passiespelers van Regelen eveneens hun bezoek aan de Floriade en lieten zich na af loop een kroes Heineken's bier voortreffelijk smaken. Op 5 april 1960 zijn de juryleden, t.w. de heren Vester- gaard, Van Rossem, Hoofs, Diks, Huysmans en Knuiman, bijeen geweest teneinde de door onze personeelsleden ingezonden ontwerpen van uniformen ten behoeve van het tamboerkorps te beoordelen. De juryleden waren onder de indruk van het grote aantal inzendingen en de uitstekende kwaliteit ervan. De jury zag zich dan ook voor een moeilijke taak geplaatst. De uitslag luidde als volgt: le prijs: de heer Van Gelder, bouwk. werkplaats. 2e prijs: de heren Bros/Hornes, expeditie/tekenk. 3e prijs: de heer Van Ravenstein, perron-vol. Troostprijzen: de heer Meyer, gistkelder de heer Eggly, machinekamer mej. J. Janssens, loonadministratie. Wij wensen de prijswinnaars van harte geluk en danken alle inzenders voor hun deelname. Mej. A. van Uden, Secretaresse Personeelsvereniging. Op zaterdag 12 maart gaf ons mannenkoor in de zaal van Ons Huis onder leiding van dirigent C. Groeneveld een concert. Dit concert is volkomen geslaagd, getuige de goede persverslagen in de diverse dagbladen. Wij mochten van alle kanten horen, dat ons koor weer sterk in opgaande lijn is. Voor de pauze trad het mannenkoor op, afgewisseld door het hoornduo Joke en Marinus Jansen en na de pauze was het de beurt aan een cabaretgezelschap, dat de aanwezigen aangenaam bezig hield. In zijn geheel was het een prachtig geslaagde avond, die door de aanwezigen op hoge prijs werd gesteld. Het is alleen jammer dat de zaal niet helemaal bezet was. Wij doen dan ook een beroep op onze donateurs om een volgende keer een uitvoering van het mannen koor bij te wonen. U steunt dan het koor niet alleen financieel, maar ook moreel. Ook doen wij nogmaals een beroep op ons personeel; zij die van mannenzang houden: wordt lid van ons koor. Wij repeteren elke vrijdagavond van 20 tot 22 uur in de kantine Hollandia. Voor het bestuur, P. J. v. d. BOS, -secr. 24

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 26