Voetbal Ons le elftal De met veel verwachtingen tegemoet geziene wedstrijd van Frederik Hendrik tegen Heineken is inderdaad zeer prettig verlopen. Ons extra elftal kwam in zijn nieuwe formatie goed voor de dag en wist een 31 overwinning te boeken. Mocht het soms wat hard gaan, sportief bleef het tot het einde. Voor de aanvang van de wedstrijd overhandigde onze aanvoerder aan onze tegenpartij een mooie Heineken- beker, welke in dank werd aanvaard. De wedstrijd der veteranen zal voor iedereen onvergetelijk zijn. Het enthousiasme waarmee gevoetbald werd was „voorbeeldig". Zo werd v. d. Dungen verzocht niet meer zo veel en zo hard te schieten, hetgeen prompt door hem werd gewijzigd in het geven van goede voorzetten. Dit had echter tot gevolg dat anderen zijn taak overnamen, zo loste C. v. d. Heyden o.a. een schot tegen de lat en een tweede werd in de uiterste benedenhoek door de keeper gestopt. Een verschrikkelijke kopbal van C. Ver hoeven verdween helaas ca. 3 meter over het doel. Kreemers wist in zijn enthousiasme niets anders meer te doen dan bij zijn tegenstander op zijn rug te gaan zitten. Na afloop hoorde ik een speler tegen een ander zeggen: „Ik vond jou goed, hoe vond jij mij?" Dat de uitslag van de verteranenwedstrijd 21 werd in het voordeel van onze tegenstanders is alleen maar voor statistische doeleinden van belang. Na afloop werden de spelers op de kazerne ontvangen, waar hun een warm onthaal werd bereid. Schalen huzaren- slaatjes en hartige hapjes werden afgewisseld met ons heerlijke Heinekennat. Hoogtepunt van dit samenzijn was de overhandiging van de wisselbeker, welke ons door de Officier van de Welzijnszorg werd overhandigd. Een prachtexemplaar voor onze prijzenkast. Tot 's avonds 20.00 uur heeft men nog gezellig bij elkander gezeten, waarna zo zoetjes aan een ieder tevreden naar huis ging. K. is De Veteranen Zoals we zien, hebben onze Bosschenaren het er weer best afgebracht en konden zij vele prijzen in de wacht slepen. Roeien was er ook bij. De beer Versteeg en mevrouw Mulder. Een van de doelpunten door ons le. Op de pont over de Ringvaart de équipes Van Berge en Mulder met hun lelijke eendjes" 22

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 24