Jaarfeest 1960 's-Hertogenbosch Een enthousiaste zaal Het gezellige hal Het is er weer bijzonder plezierig toegegaan in de zalen van het casino op zaterdagavond 23 april j.L, toen „de" dag van het jaar was aange broken, waarop de „Bossche Heine- ken's familie" bijeen was om er het jaarfeest te vieren! De organisatie van dit feest was in handen van het bestuur van de personeelsvereniging, onder de be zielende leiding van de heer Van Renswoude, die om klokke half acht met een kort woord deze avond opende, de directie in de persoon van de heer Wittert verwelkomde en allen een genoeglijke avond toe wenste. Hierna volgde nog een korte toe spraak door de heer Wittert, die juist sedert enkele dagen weer terug was in den lande na een slordige 50.000 km te hebben afgelegd. De heer Wittert huldigde tijdens zijn speech de heer Derksen, die zijn 40-jarig jubileum speldje met diamant ontving. Hier voor dankte de heer Derksen met een kort woord. De feestavond die verzorgd werd door het cabaret-variété Eddy de Valk, waarin Rudi Carrell als confé- rancier optrad, kon nu een aanvang nemen en verliep in een vlot tempo. Het was zeer spijtig, dat er feest vierders waren, die in de haast om na afloop van de voorstelling toch maar een goed plaatsje in de danszaal te bemachtigen, het einde niet konden afwachten en de zaal voortijdig ver lieten, daarmede niet alleen het des betreffende verzoek van de heer Van Renswoude tijdens zijn openingswoord negerend, doch ook de regels van het fatsoen tegenover de artiesten en mede-feestvierders overtredend. Ho pelijk zal bij het volgend jaarfeest een herhaling hiervan kunnen worden voorkomen. Het zeer gezellige bal, dat toen volgde, werd muzikaal verzorgd door het orkest „The Glosters", terwijl, hoe kan het anders, de hofkapel van Prins Carnaval „De Kikvorsen" de feeststemming stimuleerde en een ieder in de allerbeste stemming bracht! Om drie uur was ook dit jaarfeest weer ten einde en kunnen wij er het predikaat „geslaagd" stellig aan ver binden! v.Rh. De heer Wittert huldigt de heer Derksen Conférencier Rudi Carrell 16

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 18