Van onze Verenigingen Rotterdam s-Hertogen hoseli j udo Reis vereniging Vers van' t Val De reisvereniging Vers van 't Vat heeft voor de tiende maal haar contactavond gehouden. Het werd een zeer geslaagde avond. Het was voor het bestuur verheugend dat de meeste leden (op enkelen, die verhinderd waren, na) weer aanwezig konden zijn. Het bestuur had voor deze avond de muziek laten verzorgen door „Los Copacabanos", hetgeen een groot succes werd. Op deze avond werd aan onze leden bekendgemaakt dat onze voorzitter de heer De Man wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd Heineken gaat ver laten. Maar de heer De Man beloofde tot zijn moment van scheiden zich in zijn functie van voorzitter in te zetten voor de Reisvereniging. Het bestuur dankte hem daarvoor en voor al het werk dat hij in de tien jaar als voorzitter gedaan heeft. En zo werd deze avond weer gesloten. Nu maar weer met spanning uitkijken naar onze busreis op 3 juli 1960. Dat wordt een vraagtekenreis wegens ons tienjarig bestaan in september 1960. Het bestuur hoopt dan ook dat het allen naar de zin zal zijn. Tot ziens op 3 juli 1960! Secretaris W. F. C. v. Otterloo Contactavond van de Wandelclub In het vorige nummer van Vers van 't Vat werd al aan gekondigd, dat onze Wandelclub op 20 februari jl. een gezellige avond zou houden, met het doel het contact met andere Wandelclubs in Den Bosch en naaste omgeving te verstevigen. Het bestuur van de onderafd. Wandelsport meent te mogen constateren, dat het gestelde doel zeker is bereikt. Er heerste een bijzonder geanimeerde stemming, waardoor de avond eigenlijk veel te vlug om was. Om ongeveer half negen heette onze voorzitter, de heer Derksen, allen hartelijk welkom, daarbij o.m. de hoop uitsprekend, dat alle wandelliefhebbers weer een prettig seizoen tegemoet mogen gaan. Het was jammer, dat de uitgenodigde bestuursleden van de afd. wandelsport van de Vughtse Politie Sport- en Ontspannings Vereniging verhinderd waren aanwezig te zijn. Van zes Bossche wandelclubs gaven in totaal ongeveer 40 leden met introducés acte de presence, terwijl onze wandelsportclub met ongeveer een even groot aantal personen was vertegenwoordigd. Er zat al van de aanvang af „Muziek" in deze avond, dank zij de gewaardeerde medewerking van enige leden van de Heineken's Star's band. Men was vol lof over dit optreden. Een speciaal woord van dank ook aan ons clublid, mevr. StapEmans. Onder haar leiding nl. verliep de verzorging van de „inwendige mens" uitstekend. Ons bestuur was erin geslaagd het duo „de CoCo's" zich bereid te verklaren hun muzikale en vocale medewerking te verlenen aan onze contactavond, hetgeen zeer werd geapprecieerd. Verder kwamen de liefhebbers van dansen ook in ruime mate aan hun trek en spraken enkele be stuursleden van de uitgenodigde wandelclubs woorden van dank voor de prettige en gezellige avond. Het was tegen het middernachtelijk uur, toen de heer Derksen met een kort woord deze in alle opzichten zo geslaagde avond besloot. vRh J uclo-exaineiis In de kantine van Heineken's Bier brouwerij zijn judo-examens afgenomen voor personeelsleden. Voor de gele band slaagden de heren A. Deckers en J. Sluijters; voor de oranje band P. v. d. Wielen. Dit berichtje troffen wij aan in het „Brabants Dagblad" van 15 maart ji. Wij wensen onze Heineken's Judokers van harte geluk met het door hen behaalde resultaat. vRh origineel, u ook? Natuurlijk heeft ook het Restaurant „De Peelpoort" in Deurne niet nagelaten de kans waar te nemen met de Carnavalsdagen een fraaie feestversiering aan de gevel aan te brengen. Wij vinden het wel bijzonder 17

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 39