Het regende onderscheidingen in Oeteldonk V.l.n.r.: de heren Wolff, Prins Carnaval, Vestergaard en Peels. In hun midden mevrouw Weck, echtgenote van de Secretaris van Oeteldonk Ook „mikken" werden er uitgedeeld De stemming was opperbest 8 Kroonprins Michiel Wolff Zoals het vorige jaar werd beklonken, is „rnardi gras" de traditionele dag geworden dat Prins Car naval met zijn gevolg een bezoek brengt aan onze Oeteldonkse brouwerij, welke hij het predikaat „Hofleverancier" heeft verleend. Zo vond dit jaar het bezoek op dinsdag 1 maart plaats en dat het een genoeglijke ochtend is geworden hoeft geen betoog. Ook dit jaar regende het onderscheidingen en het was in de eerste plaats de heer Vestergaard wie de eer te beurt viel deze in ontvangst te nemen. Uit handen van de Prins ontving hij in de eerste plaats de huisorde van Prins Amadeiro 18 „van halve tot lege bierglas". De Minister van Cultuur der Oeteldonkse club sloeg de heer Vestergaard vervol gens tot Ridder van de Gouden Oetel. Daarna werd hij door de hofkapel van Prins Amadeiro uitgedost met de Kikvorspet met das. Deze pet is de tweede die uitgereikt is. De eerste viel ten deel aan ir. Philips te Eindhoven. Een tekening werd hem aangeboden, die bij een prijsvraag werd ingezonden door de jeugd van Oeteldonk. Mevrouw Vestergaard ontving van de organisator van de kinderoptocht „de luier". De heer Peels werd in de huisorde van Amadeiro 18 benoemd tot „adviseur en acquisiteur der Oeteldonkse Club en het huis der Amadeiro's". Bovendien werd hem tezamen met de heer Wolff door de hof kapel van Prins Amadeiro de Kikvorsdas uitgereikt. U ziet, het was een zeer eervolle dag, die met de nodige leut werd opgeluisterd. En nu maar weer afwachten wat het volgend jaar ons zal brengen.

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 30