Van onze Verenigingen Heineken's Personeelsvereniging 's-Hertogenbosch Octcldoncksccontactavond Dat wij, „Bossche" leden van de grote Heineken's familie, zo langzamerhand weer kunnen worden aangeduid met „Oeteldonkse" leden, betekent, dat Carnaval weer in zicht komt. Dit bleek maar al te duidelijk op zaterdag 9 januari, toen het hoofd bestuur van de personeelsvereniging zijn leden en enkele genodigden 's avonds een contactavond aan bood in de bedrijfskantine, waar ditmaal in totaal ongeveer 500 personen aanwezig waren. Onder al deze leden, met hun introducés heette de heer Van Renswoude in het bijzonder de heer en mevrouw Kloppenburg van harte welkom. Het was de eerste keer, dat de heer Kloppenburg in de ge legenheid was een dergelijke contactavond van de personeelsvereniging mee te maken. In het bijzondere welkomstwoord betrok de heer van Renswoude ook de bedrijfsaalmoezenier, pater Ignatius, die, zoals de heer Van Renswoude nog opmerkte, in zijn werkzaamheden veel voor het personeel doet. Groot succes Na een ieder een heel prettige avond te hebben toegewenst, verdween de heer Van Renswoude snel van het toneel, dat onmiddellijk daarop in bezit werd genomen door alle leden van het fameuze „Confetti Cabaret"-ensemble onder leiding van Joep Peeters. Ook vorig jaar verzorgde dit ensemble namelijk met groot succes een contactavond van onze personeelsvereniging. Nu presenteerde dit, geheel uit amateurs bestaande gezelschap, een non-stop cabaretprogramma onder de titel „Kolderklodders". Het behoeft geen betoog, dat deze titel eigenlijk bij voorbaat reeds borg stond voor een zekere carnavals stemming, later op de avond! In een buitengewoon vlot tempo werden de diverse aangekondigde sketches en liedjes op meesterlijke wijze ten aanschouwe en gehore gebracht, steeds weer besloten met een geestdriftig applaus. Vooral de „donkere" stem van Rein van der Nat werd zeer geapprecieerd, terwijl de kolder-nonsens van Joep Peeters en het laatste nummer vóór de pauze: „Parijs bij nacht" groot succes oogstten. Van ongeveer kwart voor tien tot bij half elf was iedereen in de gelegenheid met koffie of bier de droge keel te bevochtigen. Hiervan werd een druk gebruik gemaakt en dank zij de prima verzorging verliep alles zeer ordelijk. In hetzelfde vlotte tempo werd het programma na de pauze afgewerkt. Het hoogtepunt hiervan werd wel gevormd door het bijna onnavolgbare optreden van het trio „Los Parafetto's". Een daverend applaus besloot ten slotte om bijna half 12 het laatste nummer, waarin door het gehele ensemble de slottune „tot weerziens" werd gezongen. Wij hopen inderdaad tot weerziens, want het is zo'n beetje traditie geworden dat het Confetti-Cabaret deze jaarlijkse contactavond van onze personeelsver eniging verzorgt, zoals de heer Van Renswoude in zijn openingswoord reeds had opgemerkt. Met een kort dankwoord richtte de heer Van Rens woude zich tot alle leden van het ensemble en bood elk hunner een sierpul ter herinnering aan deze avond aan, terwijl de dames van het ensemble boven dien werden verrast met een prachtig boeket bloemen. De ware leut Na afloop van het cabaretprogramma gingen met bekwame spoed de stoelen aan de kant om een dansvloer te creëren en nam de „Bossche" Heineken's Jazzband op het toneel plaats. Het was voor het eerst, dat op gloednieuwe muziek- schildjes de naam „The Heineken's Stars" prijkte, terwijl een pas aangeschaft drumstel de „roffel"doop onderging. Alle lof voor het werkelijk uitstekende gehalte van de ten gehore gebrachte dansmuziek! En niet te ver geten de lieftallige stemmen van enkele dames van kantoor, nl. die van de gezusters De Groot en van mej. P. Janssens! Zij zongen beurtelings enkele popu laire liedjes met begeleiding van de Jazzband. Na enkele dansnummers weerklonken opeens de be kende carnavalsmelodieën en toen was het dan zover! Toen er als klap op de vuurpijl om ongeveer kwart voor één door de heer Van Renswoude werd aange kondigd, dat een ieder werd verzocht om half drie de kantine zo ordelijk en netjes mogelijk te verlaten, brak de ware leut eerst goed los! Het viel niet mee om ten slotte toch op te houden, maar het is gelukt en iedereen keerde zeer voldaan huiswaarts. vRh 6

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 8