Er wordt weer geheid in Den Bosch! Personalia Buitenland Rectificatie lil oedtransfusiedienst Het nieuwe jaar was nog maar enkele dagen oud of een indrukwekkende hei-installatie op het terrein van de brouwerij kondigde aan, dat er weer iets stond te gebeuren! Deze veronderstelling bleek juist te zijn, want op maandag 4 januari jl. ging de eerste van de 230 heipalen de grond in, welke palen straks een heel gewicht te dragen krijgen, nl. de uit breiding van de lager- en gistkelder. Het was ditmaal geen „technicus" die het genoegen smaakte de eerste paal voor deze uitbreiding te heien, maar onze verkoopleider, de heer Vestergaard, die voor deze gelegen heid was gekleed in een smetteloze witte overall en als hoofddeksel een witte helm droeg, voorzien van een rode ster. Nadat de heibaas enkele technische instructies aan de heer Vestergaard had gegeven, trok Kopij voor het volgende nummer van Vers van 't Vat moet uiterlijk maandag 15 februari a.s. in ons bezit zijn. REDACTIE deze om precies 16.32 uur aan de touwen en gaf daarmede de eerste klap op de paal. Een applaus steeg op. De uitbreiding was met dit feit officieel begonnen. De verwachtingen over de verschillende fasen van de werkzaamheden zijn als volgt: eind februari 1960 zal het heien gereed zijn ge komen. Begin juli zal het zover zijn gevorderd, dat met de montage van de tanks een aanvang kan worden gemaakt. Men vestigt alle hoop op de eerste november als de datum waarop men de dan tot stand gekomen uitbreiding officieel in bedrijf kan stellen. vRh. Op 27 november 1959 keerde ir. J. Th. Jonkers uit Léopoldville in Nederland terug. Eveneens op 27 november arri veerde op Schiphol uit Lagos mevrouw J. M. C. Meyers en haar twee kinderen met verlof. Mevrouw J. M. van Meel vertrok na haar verlof in Nederland met haar beide kinderen op 29 novem ber weer naar Singapore. Op 5 december kwam de heer W. v. d. Graaf met verlof met zijn gezin uit Lagos op Schiphol aan. De heer W. Zwanenburg vertrok met zijn gezin, na genoten Euro pees verlof, naar Lagos op 7 december. Dr. L. Bels keerde na zijn verlof met zijn gezin op 13 december naar Singapore terug. Op 13 december vertrokken de heer en mevrouw E. J. Girod uit Lagos naar Bazel met Europees verlof. Ir. H. Hensel vertrok op 16 de cember naar Lagos. De heer A. J. H. Meyers uit Lagos kwam op 17 december op Schiphol aan voor zijn verlof in Nederland. De heer G. L. Hermsen, uit Singa pore, keerde met zijn gezin op 21 december in Nederland terug. In de loop van december bracht ir. J. Lens van Rijn uit Lagos een kort zakenbezoek aan Nederland. In de eerste helft van januari 1960 bracht de heer E. A. Natti uit Kairo, voor bespreking van en kele technische problemen, een bezoek aan Nederland. Op 3 januari vertrok ir. D. van Dam, na Europees verlof, via Singapore naar Port Moresby. De heer L. Rijkhoek vertrok op 4 januari naar Lagos. De heer J. H. Riesmeyer vertrok eveneens op 4 januari naar Lagos voor een kort verblijf aldaar. Naar Kumasi vertrokken op 12 januari, de heer en mevrouw C. Kooyman. Ir. E. H. van Leeuwen vertrok op 17 januari voor een inspectiereis naar het Midden-en Verre-Oosten. U heeft natuurlijk zelf wel ontdekt dat er op de achterpagina van ons Kerstnummer een foutje is geslopen. Het is. natuurlijk niet een twintigtal jaren dat tussen de opname van beide foto's ligt maar een veertigtal. De bovenste foto werd namelijk in het begin van de jaren twintig gemaakt. Onze excuses, voor deze verwar ring! Op 24 november jl. werd aan de volgende employés van onze Rotterdamse brouwerij een Land- steiner penning/plaquette uitge reikt: Penning: J. P. Vonk. Plaquette: J. de Kraai jr. 12

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 14