Nieuws uit het Binnen- en Buitenland Ministerieel bexoeh te Lagos Een liter of xes per flag Den Boseh ontvangt Duitse brouwerij arbeiders Op 3 november jl. bezocht Zijne Excellentie Aja Nwachuku, Federaal minister van onderwijs, de brouwerij te Lagos. Van links naar rechts ziet u op de foto: Mr. Francis, commercieel manager; de minister; ir. Ten Bruggen Cate, technical manager. Neen, deze heer is geen jubilaris van onze brouwerij. Toch vinden wij, dat zijn foto een plaatsje in ons blad verdient, omdat hij een grote biervriend is. Het is de Engelse mijnheer Bil Malbert, die in het plaatsje Huddersfield woont en zojuist de schone leeftijd van 105 jaar heeft bereikt. ,,Ik heb zeer onlangs een brilletje gekocht", vertelde de heer Malbert, „om mijn glaasje bier beter te kunnen zien." Daarbij verkondigde hij trots, dat hij vanaf zijn achtste jaar bier drinkt en dat hij ervan overtuigd is, dat dat de reden is, dat hij zo oud ge worden is! Natuurlijk werd hem op zijn verjaardag de vraag gesteld hoeveel bier hij per dag drinkt. „Oh, dat is een liter of zes", zegt hij vrolijk en hij voegt eraan toe, dat hij het betaalt uit het pensioen, dat hij nu al weer bijna een halve eeuw geniet van de Spoor wegen, waar hij als machinist werkzaam is geweest. De hierbij geplaatste foto werd gemaakt tijdens het bezoek van werknemers van enkele grote brouwerijen in Krefeld. Deze heren, die allen lid zijn van de Gewerkschaft Nahrung, Genuss, Gaststatten (de bond dus van arbeiders in de Voedings- en Genots middelenindustrie), hadden veel lof voor hetgeen zij op deze dag in onze brouwerij hebben aanschouwd.

Vers van 't Vat | 1959 | | pagina 10