Vakantie ...U kunt tóch iwcmmeit? Procuratiehouders (D) Onze voorplaat spreekt dui delijke taal. We zitten midden in de heerlijke zomer, velen van ons genieten van een sinds tijden niet gekende zonnige vakantie en zijn zich misschien nauwelijks nog be wust dat er ook mensen zijn die werken. Deze foto is er een uit onze lopende reclamecampagne: „Waarom drinken de mensen Heineken's Bier?" Behalve dat we het warm hebben gehad hebben de afgelopen maand weer verschillende gebeurtenissen plaats gevonden zoals bijvoorbeeld het afscheid van onze Amster damse telefoniste mevrouw Nettie Bouwman, dat eigenlijk in alle stilte plaats vond. Slechts een kleine schare kon persoonlijk van haar afscheid nemen, maar namens allen, ook die niet aanwezig waren, tekende de heer Harmens met zeer treffende en charmante woor den de bijna 13 jaren die zij bij ons in dienst is geweest. Evenals het vorige jaar brengen wij ook dit jaar een prijsvraag voor onze jeugdige lezers. Wij hopen er veel reactie op te krijgen. Verder is er weer nieuws uit binnen- en buitenland en moeten wij onze puzzelaars verzoeken ge duld te hebben tot de volgende keer, aangezien ook een puzzel redacteur eens vakantie mag hou den. De directie maakt hiermede bekend dat overeenkomstig haar voorstel, commissarissen van de vennootschap in hun vergadering van 2 juli jl. heb ben besloten met ingang van 1 oktober 1959 te benoemen tot procuratiehouder van de ven nootschap: de heren J. H. Burger joh. van der Werf J. Ch. Cornelis S. Minnema DE DIRECTIE Wij hebben ze allen gezien de bruinworders en de blootgaanders de zwemmers en de zonners de vrolijke bierdrinkers en de stille limonadezuigers de stokbrodeneters en de zachte-kadetjes-kouwers de feestneuzen-pretters en de sombere genieters de kilometervreters en de rugzaktorsende voetelingen en al die anderen die gelijk met ons op vakantie waren. J s. z. Vergeet U ook tijdens uw vakantie het woord VEILIGHEID niet?

Vers van 't Vat | 1959 | | pagina 3