P(ersoneels) U(nie) R(otterdam) ingesteld Personalia Buitenland Puzzel Zo hoort het! D-a-a-g Als overkoepelend orgaan van alle personeelsvereni gingen in Rotterdam is ingesteld de P.U.R. (spreek uit puur). Hiervan maken als leden deel uit de voorzitters van alle personeelsverenigingen (of hun plaatsvervangers), de heer Oosterbroek, voorzitter van de commissie personeelsfeesten etc., en de heren Kleingeld en ir. Stroo. Beide laatstgenoemden treden op als bestuur en zullen met de voorzitters der personeelsverenigingen eventuele problemen van elke vereniging afzonderlijk bespreken. Aangelegenheden van algemeen belang worden met alle leden gezamenlijk besproken. Het bestuur heeft als taak: coördinering, verdeling en bewaking van subsidies, overleg i.z. data feest avonden van personeelsverenigingen, tijdige publi- katie van activiteiten, organiseren van het jaarlijkse personeelsfeest, tochten voor gepensioneerden en jongeren, intermediair ter bevordering van perso neelsbelangen naar buiten. Het bestuur zal een deel van deze taken, vooral t.a.v. de uitvoering, delegeren aan commissies, resp. aan besturen van de personeelsverenigingen; het ligt dus in het algemeen niet in de bedoeling dat taken welke thans worden verricht door bepaalde personen door het bestuur worden overgenomen. De bedoeling is, dat de P.U.R. voorlopig een over koepelend orgaan is, dus geen vereniging met con tributies van leden enz. Inmiddels is de eerste vergadering gehouden. Op 13 juni vertrok uit Caracas met verlof de heer F. H. Steeneken met zijn gezin. De heer en mevrouw Vink te Boma werden op 25 juni verblijd met de geboorte van een dochter Ingrid Petronella Catharina. Mejuffrouw L. H. Buit vertrok op 26 juni naar Soerabaja teneinde de zomervakantie bij haar ouders door te brengen. Mejuffrouw A. G. Wanschers ver trok op 28 juni naar Singapore, eveneens voor het doorbrengen van de zomervakantie bij haar ouders. De heer P. Meinster is op 28 juni naar Aba vertrokken. De heer P. Smit en zijn gezin ver trokken op 30 juni van Kisenyi naar Usumbura. Dr. L. Bels vertrok op 1 juli met zijn gezin uit Singapore naar Nederland voor het doorbrengen van het verlof. De heer C. Ham keerde op 1 juli met zijn gezin uit Singapore naar Nederland terug. Op 16 juli arriveerde op Schiphol de heer M. J. Ringoir uit Soera baja. De heer C. Kooijman en echtge note vertrokken medio juli van Hastings naar Singapore, alwaar zij nog enige tijd zullen verblijven alvorens naar Nederland terug te keren. Op 19 juli vertrok mevrouw G. Mol naar Singapore. Wegens vakantie van onze puzzel redacteur ditmaal helaas geen puzzel De heer Bootsema werkzaam op het fustenperron te Amsterdam vond op het Brouwerijterrein een portemonnaie inhoudende plm. 56 en leverde deze bij de portier in als gevonden voorwerp. Een paar dagen later bleek de portemonnaie te zijn verloren door chauffeur Van Laan van de firma Erink uit Harden. Hij beloonde de eerlijke vinder met 5, Helaas is het mij onmogelijk half september kunt u een kaartje verwachten van iedereen persoonlijk af scheid te nemen. Naar vind ik het om na 12 jaar en 11 maanden bij Heineken ge werkt te hebben, zo maar de deur uit te stappen. Daarom langs deze weg, waarvoor ik de Redactie van Vers van 't Vat zeer dank baar ben, groet ik u allen hartelijk en ik wens u het beste voor de toekomst. NETTIE BOUMAN—Hastman, telefoniste Amsterdam. 14

Vers van 't Vat | 1959 | | pagina 16