Nieuws uit het Buitenland Hofleverancier van Monaco Hoog bezoek te Lagos South Pacifie Jiliaal Wist u dat wij onlangs hofleverancier van Monaco zijn geworden? Enige tijd geleden werd door Z.K.H. Prins Rainier van Monaco de eerste bestelling gedaan van ons bier. Wij hopen, dat in de toekomst er nog vele zendingen naar het paleis der Grimaldi's mogen gaan. Ongeveer in dezelfde tijd werd deze gezellige foto gemaakt in Monaco's hoofdstad Monte Carlo, waar de heer Leegstra van onze exportafdeling (zittend midden) een bezoek bracht aan de bar van de heer Beccaria. Met bijzonder veel succes verkoopt de heer Beccaria ons flesse- en blikbier aan de bemannin gen van de luxe zeil- en motorjachten, die het gehele jaar door Monte Carlo binnenlopen. Geheel links baron Jacq. Boudet, Heineken's inspecteur voor geheel Zuid-Frankrijk. Kort geleden bracht Oba Adele II met tien van zijn "White Cap Chiefs" een bezoek aan de Nigerian Breweries Ltd. te Lagos. Na afloop van de bezichtiging van de brouwerij en van de limonadefabriek werd de Oba in de bar ontvangen door een aantal leden van de staf. Op de hierbijgaande foto ziet u zittend v.l.n.r.: Mr. Hassan, de Oba, Mr. Makinde, Mr. Ogunko en en Mr. Anyanwu en staande v.l.n.r.: Mr. Yentis, Mr. Beesly en ir. Ten Bruggen Cate. Enige tijd geleden heeft de South Pacific Brewery Ltd., die gevestigd is in Port Moresby, aan de zuid kust van Australisch Nieuw-Guinea, een filiaal ge opend in Rabaul, dat aan de noordkust van het eiland is gelegen. Een foto van dit fraaie filiaal drukken wij hierbij af. Wij wensen de S.P.B. van harte toe, dat zij succes zal hebben met haar verkopen in noordelijk Nieuw- Guinea.

Vers van 't Vat | 1959 | | pagina 10