MO VEO met Heineken naar Pisa (D) Zoals u in ons vorige num mer heeft kunnen lezen, is de eerste bouwfase van onze brou werij in 's-Hertogenbosch met het gereedkomen van de bottelarij uitbreiding en het silogebouw af gesloten. Wij hebben precies een jaar nadat de vorige werd gemaakt weer een nieuwe luchtfoto laten maken van het gebouwencomplex dat zo waardig aan de oever" van de Dieze ligt. U moet het maar eens bestuderen met de foto die we een jaar geleden plaatsten ernaast en dan zult U bemerken hoeveel er in een jaar veranderen kan. Een grote brand heeft er afgelopen maand gewoed in de houtopslag plaats van Van Swaay-Gips, nog geen tweehonderd meter van onze Bossche brouwerij vandaan. U kunt zich de schrik voorstellen toen de wind de vlammen in de rich ting van het houten kantoorge bouw op ons terrein begon te jagen, Hoe onze brandweer mee hielp de brand te blussen kunt u in dit nummer lezen. Over een afnemer van ons in Utrecht, die de grootste bierpullen verzamelaar is in ons land, kunt u een geschreven portret lezen. Verder zijn er natuurlijk de ge bruikelijke terugkerende rubrie ken, evenals weer een heleboel nieuws uit het buitenland. Bent u al op vakantie geweest, of moet u nog gaan. Onze mede werker vdz is er in ieder geval al vandoor en heeft vlak voor zijn vertrek nog zijn mijmeringen over de vakantie in 't algemeen voor ons opgetekend. Mocht uw vakantie in de komen de maand vallen, dan willen wij u hierbij een zeer prettige toewen sen, met evenzoveel zon als we de afgelopen weken hebben ge had. Heeft u de vakantie er al weer op zitten? Of behoort u tot de groep die zegt: Ik ga lekker pas als iedereen al weer terug is? De MOVEO (Meer ontspanning voor ernstige oorlogsinvaliden) uit Den Bosch heeft in ieder geval haar zevendaagse reis naar Italië afgelopen maand gemaakt. En zoals de foto's tonen Heineken uit Den Bosch heeft ervoor gezorgd dat de mannen niet op een droogje zouden komen te zitten. Zelfs de carabiniere de Italiaanse politie agent liet zich ons biertje aan de voet van de scheve toren van Pisa goed smaken. De heer Van Kessel van het fotobureau het Zuiden die altijd zo trouw onze Bossche vestiging fotografeert maakte deel uit van deze reis en nam nu eens niet een foto van onze brouw- toren, maar van de toren van Pisa met de reisgroep. 1

Vers van 't Vat | 1959 | | pagina 3