het ene oor in, het andere uit, geldt niet voor ons produkt! 't jaarrapport in 't bijzonder wij zagen voor u wvasniioa sruDia3N30 xnaa een onaestetiaeh veranttroord maandeiyk verschijnend, hei brouwerijwezen in 'i algemeen nu het jaar al weer half om is en dus weer tegen het einde loopt, menen wij, dat nu de tijd rijp is geworden om met enkele intiemere gegevens omtrent ons wezen voor de dag te moeten komen. veel regen en weinig wind. wij zingen het jaar nog wel uit. tot des te meer voldoening stemt het, dat een en ander niet geheel naar wens verliep, de winst is niet te realiseren. de balans is door post onvoorziene uitgaven enigszins uit evenwicht geraakt. desalniettemin laten wij ons niet uit het veld slaan en stellen wij voor, gezien de algehele gunstige jaarresul taten, iedere aandeelhouder geheel gratis en vrijblijvend een laatste rondgang naar keuze (maar binnen de eerstkomende twintig jaar) door onze geheel gemoder niseerde en aan de laatste eisen des tijds aangepaste brouwerijen aan te bieden. advertentie waarom eten de mensen? de man links, die een agent is en de man rechts, die een heel andere agent is, en alle mensen, die geen agent zijn maar wel eten. waarom altijd allemaal eten? omdat ze allemaal zeker weten, dat zij het lekker vinden! onze beroemdheden op de brouwerij te rotter- dam is iemand die door zijn neus kan roken, velen zijn hier reeds (gelukkige) getuige van geweest, nadere gegevens ontbreken nog. mevrouw a. te k.: wij zijn een en al (drie) oog voor Uw geval. de heer p. g. v. j. te a.: uw klacht d.d. j.l. dat de etiketten op de achterzijde van een aantal flessen waren ge plakt, hebben wij doorgegeven (aan wie weten wij niet meer precies) mejuffrouw g. te 1.: bah! foei! en toch vinden wij het vies! een man, die zijn hoofd ver loor (en gelachen dat wij hebben!) een, die de benen nam (en gelachen dat wij hebben!) een vrouw, die haar draai niet kon vinden (en gelachen dat wij hebben!) een werknemer, wie zijn va kantie door zijn neus ge boord was (en gelachen dat wij hebben!) een jongen, die door de mand viel (en gelachen dat wij hebben!) en tot slot zagen wij voor U van dik hout planken (en daar valt niet om te lachen). ercsr'A, r/rr/rr>y' Ar/r/>r>r'yAorrr/r/

Vers van 't Vat | 1959 | | pagina 20