- L VSKMTIESPREIDIBG MET MDERE WOORDEN: SMEER ÜW unmil UIT! invliegers gevraagd smeer sees 2. smeer - poes smeer - liuj auto ik heb een (alleraardigst) ideetje vlieg er eens uit wvaaanoa sniDiaaNaa >inaa een onaestetisch verantwoord maandelijks verschijnendt het ligt in de bedoeling, dat wij ook dit seizoen zoveel mogelijk aandacht zullen wijden aan het uitsmeren van onze vakantie. om dit uitsmeren zo economisch mogelijk te maken, willen wij u hieronder enkele nuttige wenken aansmeren: o wat jammer toch, dat wij geen ideeënbus hebben, want ik had nou toch werkelijk zo'n alleraardigst ideetje, dat ik u toch wil vertellen, misschien, dat u er iets aan heeft. ik had zo gedacht bij me zelf: als wij nou in plaats van die ene lift, die wij hebben, er twee zouden ma ken. in de ene zou de koffie- wagen kunnen gaan en bovendien zouden er ook nog personen meekunnen, terwijl de andere personen lift zou kunnen worden, waarin ook de koffiewagen mee zou kunnen, het grote voordeel is, dat wij dan twee liften hebben, terwijl dan toch zowel de situatie als ook de vrije sfeer onver anderd blijft, vindt u dit nu niet een alleraardigst idee. ik heb het in vijf week-ends uitgebroed! (o, ja? - redactie). correspondentie mej. s. u. te f.: neen, dat bier heet niet bruin, maar oud bruin, en omdat het een nieuw produkt is, wordt het voor lopig nieuw oud bruin genoemd, later (datum zal nog worden bekendgemaakt) kunt u dan vragen naar oud oud bruin, dus nooit alleen bruin; dat geeft verwarring. de heer j. v. d. k. te r.: het spijt ons te vernemen, dat u uw brandje niet met bierschuim heeft kunnen blussen, wij raden u aan, als het huis weer is op getrokken, toch maar eens een brandblusapparaat aan te schaffen. mevr. m. s. b. te u.: wij ad viseren ueven doorbijten, het resultaat is verrassend. wie heeft ter overname een ondraaibaar orgel? gevonden de hieronder af gebeelde attributen, terug te bekomen bij de portier. op een van de rotterdamse afdelingen verwacht men, dat er binnenkort systeem bier verkocht zal worden. wij leven in een snelle tijd. wij hebben een modern bedrijf, velen van ons moeten zich snel kunnen verplaatsen, vervoer langs de weg is niet meer afdoende, het besluit is gevallen, bijgaan de serie contract-vliegtuigen werd onlangs aan gekocht. verdeling onder het personeel naar behoefte, spoedige aanmelding gewenst. baas interne vliegtoestand.

Vers van 't Vat | 1959 | | pagina 20