Spontaan Feest in Soerabaja H. Wagemans f Niet alleen Nederland maar ook Suriname vierde het carnaval. Uit Paramaribo ontvingen wij van onze agent, de W. E. van Romondt's Handel Mij. N.V., de hierbij ge plaatste foto van een als Miss Heineken geklede deelneemster. Virginia zoals deze jongedame heet is steeds een groot propa gandiste van ons bier in Suriname geweest en spontaan zoals zij is heeft zij ook op dit carnaval weer op eigen initiatief gehandeld. Kort voor het ter perse gaan van het vorige nummer van „Vers van 't Vat" bereikte ons het bericht van het plotselinge overlijden van de heer H. Wagemans, vertegen woordiger van onze maatschappij in het rayon Rotterdam. Nu ik een poging doe om voor dit nummer van ons personeels blad een woord ten afscheid te schrijven, word ik mij weer eens bewust hoe moeilijk het is om onder woorden te brengen het geen in ons omgaat wanneer wij voor goed afscheid moeten nemen van iemand uit onze naaste om geving. De heer Wagemans was één dergenen, die voor onze brouwerij leefde uit geheel zijn hart. Met grote toewijding en trouw heeft hij ons bedrijf gediend, doch ook met zijn afnemers leefde hij mee met meer dan alleen de zakelijke banden. Het laatste jaar werd hij meer malen in zijn werk geremd door de kwaal die hem voor allen toch nog zo onverwacht noodlottig is geworden en die hem te vroeg van ons, maar vooral van zijn vrouw en kinderen heeft wegge nomen. Behalve zijn warme liefde voor onze brouwerij zullen wij ook de kwinkslag, de humor, waar mee hij soms volkomen onver wacht op een vraag of een pro bleem dat hem werd voorgelegd kon reageren, niet vergeten. Wij zullen het voortaan moeten doen met de herinnering die echter goed en dankbaar is. Moge dit laatste ook tot troost zijn voor mevrouw Wagemans en zijn zoon met zijn gezin, die in hem een goede man en een voortreffe lijk vader hebben verloren. Br. In december werden in Soerabaja weer vier employés gehuldigd in verband met hun 25-jarig dienst- jubileum. Er werden uiteraard foto's gemaakt bij de huldigings bijeenkomst en een ervan hebben wij hier afgedrukt. U ziet hierop de jubilarissen met hun gezinnen, de directie en de heren Karimin en Asmo van het be stuur van de vakbond. U bent natuurlijk nieuwsgierig naar de namen der jubilarissen, die de Heineken's Indonesische zovele jaren trouw hebben gediend. Welnu, het zijn de heren Markawi (bottelarij), Sahari (hoofdoppasser), Nitisari (laboratorium) en Saheran (ziederij). Vanuit het verre Nederland feliciteren wij de jubi larissen van harte en wij spreken de hoop uit, dat hun in het gelukkige bezit van hun familie nog vele goede jaren bij de Heineken's Indonesische beschoren mogen zijn. 17

Vers van 't Vat | 1959 | | pagina 19