Activiteiten in Ghana Nederlands bezoek Nieutv kantoor te Lagos Nieuws uit het Buitenland Twaalf linnen tafellakens met het Heineken embleem erin geborduurd werden afgelopen maand door Heineken's Ghana Limited, onze dochtermaat schappij, aangeboden aan het „Nyauiba Holiday Resort" in Busua in Ghana. De aanbieding vond plaats in verband met de officiële bekendmaking van het plan om een Gezondheids-Centrum op te richten in Agona Junction, waar de plechtigheid ook plaatsvond. Op de foto ziet u de voorzitter van de Abauta- Dixcove Local Council, die de tafellakens in ont vangst neemt uit handen van onze vertegenwoor diger, mr. J. H. Bellis. Geheel links kijkt onze vertegenwoordiger John Saka toe, die onlangs in het huwelijk is getreden en ons hierbijgeplaatste foto van zichzelf en zijn bruid stuurde. In februari bracht de Nederlandse ambassadeur in West-Afrika, de heer L. Noë, met zijn echtgenote een onofficieel bezoek aan de Nigerian Breweries Ltd. te Lagos. Op de foto ziet u in het midden de heer en mevrouw Noë, links de heer Zwanenburg, production-manager en rechts de heer Francis, commercial-manager van de brouwerij. Enige tijd geleden bereikte ons het bericht, dat het nieuwe kantoorgebouw van de Nigerian Breweries Ltd. te Lagos nu in zijn geheel in gebruik is ge nomen. Het gebouw is uiterst modern ingericht en op het dak voorzien van een ontvangstgelegenheid voor bezoekers. Het werd ontworpen door het architectenbureau Dwars, Heederik Verhey in samenwerking met ir. Klokke. De bouw had plaats onder toezicht van genoemd architectenbureau. 16

Vers van 't Vat | 1959 | | pagina 18