ons foto-quizje tantième t een en t ander eorrespon dentie vindt u ook bier zo'ii plas in de maag? hier is dan een verheugende tijding voor lt.lt. bierdrinkers bier in tabletvorm biergistpils vat si g wvauaiiou snioia3N3a xnaa gezien een zatladder met tien sporten. secretaresse zoekt voor haar afdeling een nieuwe chef (mnl.). sleutel gevraagd die op de kluis past. Eenmaal gebruikt geen bezwaar., wie liet zijn baard staan? te bevragen bij de portier. zat u er ook zo mee? wij ook! daarom zijn we er toen maar mee gaan lopen, en het werd een onvergetelijke dag. maar nu zitten we er weer een beetje mee, met een piano, een band-recorder en een televisie, op ons kleine zolderkamertje, toch evengoed fijn om te hebben, ook voor de buren. ingez. med. na jaren van intensieve research in onze ultramoderne- superhygiënische laboratoria is het ons als eerste (allicht!) gelukt te vervaardigen, wij brengen het in de handel onder de verrassende naam: (niet te verwarren met biergistpillen) wacht niet tot morgenneem er gisteren nog een! de brouwer geeft het zijn eigen kinderen poppie. magdad, 37 jan. (van onze eigen modepop) wij zagen voor u de show van vat. tot onze grote verrassing lichtte vat zelf de tip van zijn sluier op en wat zagen wij: „de vatlijn". onder het genot van gist- en moutkoekjes werden ons de tailles en details gepresen teerd. daar gaan we dan, dames. de rok zakt (vathoogte). de taille vervalt en wordt opgevangen door de boezem. de boezem (vatvorm) handhaaft zich voor lopig. de snoeperige mannequins zagen er beelderigjes uit in de nieuwe lijn. in één woord vatsig. een onaestetiseh ver antieoord, maandelijks verschijnend, iceekblad welk onderschrift hoort bij deze foto? a) we zijn gevloerd b) ons grondbeginsel c) we leggen een bodem voor onze activiteiten zie antwoord elders het enige goede antwoord is: we werken ons rot! mevr. s. ter b. te g.: jam mer dat de kleur van ons produkt u afstoot, u kunt het eens proberen met wat chloor, we zijn benieuwd of we nog wat van u horen. de heer p.o. te o.: we heb ben enkele deskundigen ge polst, maar het kikkerdril moet beslist door uw zoontje in het flesje zijn gedaan. mej. t.v.d.m. te r.: wat bent u weer ondeugend! we ge ven u de raad voortaan maar minder stout te drin ken. de douairière g.v.d.s. tot s. dek.-g.v.d. tot p.v.d.a. te h.: zelfs voor u is ons ant woord: doe het zelf!

Vers van 't Vat | 1959 | | pagina 24