Onze Belgische familie Op vrijdag 15 augustus wat is dat al weer lang geleden bracht onze Belgische familie uit Antwerpen een bezoek aan de brouwerij in Rotter dam. Velen van hen hadden zich allang verbeid op deze dag; immers zij wil den toch zeker wel eens zien waar vandaan, en op welke wijze bereid, het produkt komt dat zij zo ijverig voor ons op de Belgische markt brengen. Het werd een gezellige dag, want u weet dat als de Belgen een dergelijk dagje organiseren ze er ook werkelijk een dagje van maken. Natuurlijk bleef het niet alleen bij een bezoek aan onze brouwerij, maar werd de kans meteen uitgebuit ook het een en ander bezienswaardige van de Maasstad te bezichtigen. Op onze foto ziet u geheel rechts de heer De Man van onze exportafdeling die als gastheer optrad en naast hem de heer Kortleven, directeur van de Heineken's-Import-België, met zijn medewerkers, van wie sommigen hun familie met zich mee hadden ge bracht. Rectificatie I Wij hebben geheel tegen onze wil in, onze Amsterdamse telefonistes in ons juli-nummer te kort gedaan. In tegen stelling tot wat wij vermeldden, heb ben wij namelijk in Amsterdam niet 13 telefoonlijnen maar liefst 19 lijnen die ook alweer bijna overbelast zijn. Onze welgemeende excuses aan deze dames, die wij toch werkelijk niet zouden willen krenken met dergelijke onjuistheden Rectificatie II Wij werden er opmerkzaam op ge maakt dat de eerste bottelmachine niet zoals in ons vorig nummer op pagina 17 vermeld stond in Amster dam geplaatst werd, maar in Rotter dam. Onze dank voor de rechtzetting. Kopij voor het volgend num mer uiterlijk vóór maandag 1 december a.s. in ons bezit. REDACTIE Oplossing kringraadttcl Oplossing 1. ergernis 19. betweter 3. brouwerij 20. everzwijn 3. vensters 21. zeszijdig 4. erkennen 22. aanwijzen 5. telefoon 23. indianen 6. tekenpen 24. debiteur 7. zegeling 25. waakzaam 8. gewijzigd 26. ijzerslag 9. situatie 27. selenium 10. chapiter 28. logement 11. hoorbaar 29. ereleden 12. bendelid 30. schenken 13. grossier 31. gezinnen 14. tevreden 32. machines 15. sandalen 33. slagader 16. passeren 34. koortsig 17. stamelen 35. oproepen 18. heremiet 36. vechtjas vakantieraadsel Halftwee Bijziende Eikeblad Eigenwijs Takkebos Rozeknop Waterval Imposant Engeland Chapiter Everzwijn Hommeles Roofdier Trachten HET WEERBERICHT De Bilt verwacht: Perioden met zonneschijn; zwakke tot matige wind, in hoofdzaak oostelijk; vrij warm. Origineel Wat vindt u van deze charmante brief die wij uit Nigeria ontvingen: Mijne heren, Hierbij stuur ik u zeshonderd en nog wat kroonkurken van Heineken's bier om er de beste vijfhonderd uit te zoeken. Schrijf me a.u.b. als ze goed zijn, want ik krijg er plenty van in huis en ik zou graag uw agent hier zijn. Zo ja, kan ik u duizend (1000) kroonkurken van Heineken's bier per maand sturen." Gelukkig bestaan er nog steeds origi nele mensen op de wereld! Brandweer Het is een goede gewoonte van de Verkadefabrieken om jaarlijks tussen hun bedrijven in Zaandam en 's-Her- togenbosch onderlinge brandweer wedstrijden te organiseren om op deze wijze de brandweerparaatheid in die bedrijven op een zo hoog mo gelijk peil te houden. Dit jaar was Den Bosch weer aan de beurt voor deze wedstrijd. De reden dat wij dit in ons blad vermelden is dat als gast-deelnemer ook onze pas opge richte bedrijfsbrandweerploeg van brouwerij 's-Hertogenbosch hieraan deelnam. En we kwamen helemaal niet gek voor de dag, want van de vijf brand weerkorpsen, die deelnamen, kwamen wij op de tweede plaats te staan. Een bravo'tje voor onze Bossche brandweermannen!

Vers van 't Vat | 1958 | | pagina 19