Verbeterd record. Drink u gezond Personalia Buitenland Uit 's-Hertogenbosch nu eens niet een beeld over bouwen maar in plaats daarvan een bijzondere bedrijfsge- beurtenis vastgelegd. Berichtten wij in ons vorig nummer dat er door onze bottelarij een record van 10.000 kisten bier werd behaald, dan is dit record reeds lang achterhaald, want op 18 juni 1958 werd op Colonne I het bijzondere resultaat geboekt dat op de foto staat aangegeven (11.000 kisten op één dag). Dit feit werd in een luimige sfeer gefotografeerd. De namen van de aanwezigen kun nen wij niet noemen. Wel moeten wij vermelden dat de late dienst bij het nemen van de foto niet aanwezig was, zodat een aantal Oeteldonkers die veel bijdroegen tot het verdien stelijk resultaat op de foto worden gemist. Als het zo doorgaat kunnen wij elke maand vast een plaatsje reserveren voor de vermelding van een nieuw record!! Proficiat! Vroegere voedingkundigen had den reeds gevonden dat het calorieëngehalte van bier gelijk is aan dat van 225 gram vlees, nl. 450 calorieën. Stepp beveelt het gebruik van bier bij het eten dan ook aan ter ondersteuning van de behandeling van verschillende ziekten, o.a. t.b.c. en bloedarmoe de, alsmede voor patiënten, die herstellende zijn na maagoperaties. En om de genezing van fracturen te bespoedigen is bier feitelijk on misbaar, zegt Stepp. „Waarom werkt u niet als ik bin nenkom?" Omdat u gummizolen hebt, mijn heer De heer Krouwer arriveerde in mei met zijn gezin uit Léopoldville voor het doorbrengen van zijn verlof. Op 29 juni vertrokken de heer en mevrouw Haythornthwaite met hun zoontje na het doorbrengen van het verlof naar Aba. Eind juni vertrok mevrouw Den Hoed naar Belgisch Kongo, met als bestemming Boma, waar de heer Den Hoed sedert enige maanden werk zaam is. Begin juli arriveerde mevrouw Val- lenduuk met de twee jongste kinderen in Lagos. De heer Vallenduuk ver toeft reeds langere tijd in Lagos. Eveneens begin juli vertrok de heer J. J. de Vliet voor enige maanden naar Lagos. Ook de heer en mevrouw A. J. H. Meyers met hun twee kinderen zijn na het verlof weer naar Lagos ver trokken. De heer M. J. Ringoir vertrok begin juli na een kort verlof in Nederland naar Soerabaja. Half juli is ir. J. Th. Jonkers met zijn gezin naar Léopoldville, Belgisch Kongo, vertrokken. Eind mei werden de heer en mevrouw L. Schilling verblijd met de geboorte van hun dochter Madleine Jaqueline. Op 15 juni 1958 werd te Stanleyville Claire Gilles geboren, dochter van de heer en mevrouw F. Gilles-Grégoire. Op 1 juli 1958 werden de heer en mevrouw Lagaay verblijd met de ge boorte van hun zoon William. Mr. P. Th. H. Vermeulen te Soera baja trad op 9 juli jl. bij volmacht in het huwelijk met mevrouw A. H. Damen te Utrecht. De heer C. H. A. Gouverneur uit Soerabaja verblijft op het ogenblik voor het doorbrengen van zes weken verlof in Nederland. Begin juli is de heer P. R. Motley uit Aba naar Singapore vertrokken. De heer en mevrouw Tapie werden op 6 mei '58 verblijd met de geboorte van hun zoon Alain Jean-Pierre. De heer W. J. J. Glasbergen is begin juni voor ongeveer een half jaar van Singapore naar Port Moresby ver trokken. Op 18 juni keerden de heer en me vrouw De Bood met hun dochtertje naar Singapore terug na in Neder land van hun verlof te hebben ge noten. De heer L. H. Scheerder is eind juni met verlof uit Aba vertrokken. Op 4 juli keerde de heer H. van Houweninge voorgoed uit Indonesië naar Nederland terug. Begin juli arriveerde mevr. Kettner met haar kinderen uit Kairo voor het doorbrengen van verlof in Neder land. Mr. Kettner zal zo spoedig mogelijk volgen. De heer C. G. van Meel is 22 juli uit Kaduna met verlof naar Nederland vertrokken. 13

Vers van 't Vat | 1958 | | pagina 15