M iss Heineken Beer 13 Ook dit jaar heeft Grenada (West- Indië) de jaarlijkse verkiezing van haar „Carnavalkoningin" achter de rug. En was het voor ons dit maal niet een gebeurtenis gewor den waarbij wij zeer nauw be trokken werden, dan had u er in „Vers van 't Vat" zeker niets over kunnen lezen. Maar dat kunt u deze keer wel. Immers, als hoogtepunt van het traditionele gemaskerd bal onder de sterrenhemel in Queens' Park van het plaatsje St. George's vond de kroning van de uitverkoren koningin plaats en deze koningin was niemand anders dan de 17-ja- rige Jessica Lillian Steele, die als „Miss Heineken Beer" ge- sponsored door onze agent J. C. Date aan de wedstrijd meedeed en tot Grenada's „Carnavalkonin gin" 1958 werd uitgeoepen. De avond werd geopend met de presentatie van de vier verkiesbare „Misses", die in kostuum ver schenen. „Miss Heineken Beer" droeg een Spaans matadorkostuum van zwart fluweel en corduroy, compleet met zwart fluwelen bolero, driekante steek en paarse cape, en door haar sublieme manier van poseren riep miss Steele bij de enthousiaste menigte duidelijk de herinnering op aan de trots en praal die met de stierengevechten gepaard gaan. Daarna volgden andere onder delen van het programma, waarna tot slot de vier deelneemsters in avondtoilet verschenen. Een sprookje op zichzelf. Miss Steele verscheen in een blauw gewaad met een nauwsluitend lijfje van opgewerkte zijde en een midden stuk van geplisseerde tule, bijeen gehouden door een diamanten clip, met diamanten schouderbandjes, die uitliepen in de clip, alsof ze een geheel vormden. Bloemen op het lijfje, de dubbele, rijk-geplis- seerde rok, en stola werden gracieus afgewisseld door diaman ten. Zij droeg glazen muiltjes, waarvan de hakken afgezet waren met diamanten, terwijl haar acces soires oorringen en armband eveneens uit diamanten bestonden. Toen volgde het hoogtepunt van de avond. In het licht van de flitsende foto toestellen „kroonde" de adminis trateur Mr. J. M. Lloyd, op het openluchttoneel „Miss Heineken Beer" tot „Carnavalkoningin 1958 van Grenada", met een fonkelende tiara van rijnstenen, gezet in witmetaal, waarna hij de Koningin op haar wang kuste. Met een rond vaart op een open vlot rond de stad, werd deze grootse avond, welke voor „Miss Heineken's Beer" zeker onvergetelijk zal wor den, besloten. „Miss Heineken Beer" vlak voor de kroning, gezeten op het openluchttoneel in Queens' Park. Naast haar „Miss Y.W.C.A.", de Grenville Koningin, en de andere drie deelneemsters. hebben van B. en W. Deze kamp- kaarten, die worden uitgegeven door de Nederlandse Kampeer- kaarten Centrale, zijn verkrijgbaar als individuele kampkaarten en als gezinskampkaarten. De kaarten worden uitgereikt nadat de politie in de woonplaats van de aanvrager haar goedkeuring aan de uitreiking heeft gehecht, en zij kunnen wor den aangevraagd o.a. bij de A.N.W.B., (Keizersgracht 588-590, Amsterdam), die gaarne alle in lichtingen in verband met kam peren zal verstrekken. Wil men buiten de kampeerbedrij- ven kamperen dan is een kam- peerpaspoort vereist, dat wordt uitgereikt wanneer men de Neder landse Kampeerkaarten Centrale heeft bewezen, dat men een goed kampeerder is. In een volgend artikel zullen wij bespreken welke uitrusting voor het gezinskamperen wenselijk is. Gekozen tot Carnaval koningin van Grenada. De administrateur, Mr. J. M. Lloyd, kroont met een fonkelende tiara „Miss Heineken Beer" tot Carnavalkoningin 1958 van Grenada

Vers van 't Vat | 1958 | | pagina 15