het (even indebroMMrtj PERSONALIA BUITENLAND 10 Dat ons blad, Vers van 't Vat, weer een tijdje niet is verschenen, behoeft waarschijnlijk geen vermelding. Wel, onze excuses hiervoor. Dankzij de medewerking van de directie is het ons echter moge lijk gemaakt de belofte te doen, dat wij voortaan regelmatig (maandelijks) gaan verschijnen. Dat houdt ook in, clat onze rubriek personalia binnen- en buitenland, behaalde diploma's, etc., regelmatig zal worden bijgehouden. Ditmaal nog echter de ellenlange waslijsten van de achterstallige maanden, waarvan wij niet durven beweren, dat ze allemaal nog erg „vers" zijn. Daan gaan we dan: Om te beginnen een prettige mededeling. De heer Perdijk heeft eind augustus, na acht weken, het Coolsingel Ziekenhuis in Rotterdam verlaten en gaat gelukkig nu weer de goede weg op naar herstel. j. T. van der Berg, een stoker van onze Rotterdamse brouwerij, die al meer dan 23 jaar gepensioneerd is, was op 25 augustus 60 jaar getrouwd met C. J. de Ruyter. Beiden zijn 82 jaar. Onze hartelijke gelukwensen voor dit diamanten paar. De heer H. Vlasblom, die na een langdurige ziekte weer op de brouwerij is teruggekeerd, wil gaarne zijn dank uitspreken aan de directie, sociale afdeling, zijn bazen en collega's voor de vele bewijzen van vriendschap, die hij tijdens zijn ziekte heeft onder vonden. De heer J. P. Kasteelen dankt mede namens zijn echtgenote voor de bijzondere attenties en vele geschenken, die zij mochten ontvangen bij het afscheid in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Ook met onze huwelijken zijn wij wat achterop geraakt. Ook hiervoor geldt onze belofte.... „Wij zullen het nooit meer doen". Niettemin willen wij niet verzuimen de heer C. Timmers van de Rotterdamse afdeling Personeelszaken van harte geluk te wensen met zijn huwelijk met mej. N. Boshuizen op.... 25 februari. Hetzelfde ten aanzien van het bruidspaar v. d. Toorn—de Wit, dat op 27 maart in de echt werd verbonden. De heer v. d. Toorn werkt ook in Rotterdam (machinekamer) En ook aan Ria Koomen (afd. Boekhouding Rotterdam) onze felicitaties vanwege haar huwelijk met de heer V. Cabri, welk feest op 13 maart plaats vond. Mej. Schönlaub van de Rotterdamse Inkoopafdeling verloofde zich met de heer Coenradie (Nacobrouw), die wel geen „echte" brouwerijman is, maar toch zijn werkkamer heeft in ons ge bouw. Hartelijke gelukwensen. In Amsterdam trad op 13 april de heer L. J. Bootzema in het huwelijk met mej. M. Vreeswijk en op 7 juni beloofde de heer K. J. Both (garage) eeuwige trouw aan mej. H. v. Tiel. Van harte Onze beste wensen gaan ook uit naar 's-Hertogenbosch, waar de heer A. J. Trum in het huwelijk trad met mej. A. H. v. d. Loop op 26 juni en naar Rotterdam, waar op 5 juni de heer J. C. Zuydendorp (emballage) met M. Gutlich en op 21 augustus de heer W. van Willigen (biermagazijn) met G. A. G. de Koning in het huwelijkbootje stapten. Dan ging het feest verder in Amsterdam. 4 juli huwde A. J. Pohner (ziederij) mej. L. M. Schill en onze steno-typiste van het secretariaat mej. W. van der Velden zei op 3 juli „ja" tegen de heer M. K. Pondman. Op 23 augustus werd mej. A. A. Hastman, steno-typiste afd. secretariaat en tevens onze reserve telefoniste „Mevrouw" door in het huwelijk te treden met de heer A. Bouwman. De heer L. Koning (bierschrijver expeditie) stapte op 24 juli in het bootje met mej. A. M. Visser. De heer J. H. Witte (heftruck chauffeur) trad op 24 augustus in het huwelijk met mej. f. R. Th. Jorna en de heer A. Schutter (monteur garage) ving zijn levenswandel met mej. J. Schouten op 14 september jl. aan. Onze beste wensen vergezellen hen. Dan nog enkele vermeldingen die niet meer zo erg vers zijn. In Rotterdam huwden de heren: L. Herwig (cursist) met mej. J. Diederix 27/4'57 J. Hirt (cursist) met mej. J. Hagenaars 6/5'57 j. Groenendijk (emballage) met mej. D. A. Kampen 27/3/'57; H. v. d. Stoep (fil. Den Haag) met mej. H. A. Doesburg 29/3/'57; P. T. Santbergen (garage werkplaats) met mej. A. Breur (labo ratorium) 295/'57. Aan allen onze hartelijke gelukwensen voor de toekomst. Tenslotte willen wij nog mej. C. de Jong (personeelsafdeling Rotterdam) feliciteren, die zich verloofd heeft met de heer F. Kubinek (20/4/'57). In Amsterdam vallen enkele mutaties te vermelden (die eigenlijk door Rotterdam veroorzaakt zijn) De heer P. N. Lakeman van de afdeling Buitenland is nl. over geplaatst naar Rotterdam (afd. Inkoop)in Amsterdam wordt de plaats van de heer Lakeman ingenomen door de heer G. Leentvaar. In verband hiermede is de heer G. L. Renes over gegaan van de Hoofdboekhouding naar de afd. Buitenland. De Export-afdeling in Rotterdam stond haar medewerker L. j. van Rhijn af aan Den Bosch. Begin augustus arriveerde in ons land de familie Benne uit Lagos, waar de heer Benne als machinist werkzaam is. De heer E. Daniel is 17 mei als bedrijfscontroleur naar Garacas vertrokken en midden augustus vertrok de heer G. L. Deberger als assistent van de chef-machinist naar Aba. Begin juli begon het verlof van de heer Ekkelboom. die bank werker in Aba is en met zijn gezin naar ons land is gekomen. Na een verlof van drie maanden keerde de chef-machinist in Aba, de heer Van Elswijk met zijn familie naar zijn standplaats terug. Uit Soerabaja arriveerde begin juni de familie Gouverneur en erheen ging 17 juli de heer W. van der Graaf als chef-machinist. 22 augustus kwam ir. Elofkamp in ons land terug van een inspectiebezoek aan Stanleyville, terwijl in ntei de heer Hirt naar Lagos vertrok om zijn functie als afdelingsbaas aan te va ngen. Begin juli keerde de heer W. Hogedoorn als montageleider terug van Kumasi/Kaduna, en eind juni vertrok de familie Van Houweringe naar Djakarta. Nog in april kwam de heer J. P. Kat, machinist, met verlof naar ons land, terwijl de heer J. M. Coesel 26 juni als bankwerker naar Lagos vertrok.

Vers van 't Vat | 1957 | | pagina 10