OPLOSSING CRYPTOGRAM BRAND! Het leven in de brouwerij M. W. MEYLINK 11 mei 1917—11 mei 1957 De heer Meylink vierde op 11 mei jl. zijn 40-jarige jubileum bij onze maat schappij. Al spoedig werd de heer Meylink be vorderd tot koetsier op een van onze spanwagens die toen nog in groten getale het Amsterdamse stadsbeeld verleven digden. In december 1920 stapte de heer Meylink als leerling-chauffeur op een Mercedes- Daimler vrachtauto en van 1921 tot 1925 vervoerde hij als volleerd chauffeur op deze wagens ons bier. Daarna heeft de heer Meylink nagenoeg 22 jaar aan één stuk de directie gediend als chauffeur en nu al weer vier jaar kunt u hem vinden in onze Amsterdamse garage, waar hij werkzaam is in de ad ministratieve dienst. Wij wensen de heer Meylink nog vele succesvolle jaren toe. ~A DANKBETUIGING Eerlijk gezegd liad ik wel wal omge zien tegen de dag wan mijn jubileum. Nu moet ik zeggen dat het mij niet alleen hard is meegevallen, maar dat liet een echte feestdag voor mijn vrouw en mij is geweest. De belang stelling die ik van hoog lol laag heb ondervonden zal ik niet gauw ver geten en ik wil graag hier in ons personeelsblad daarvoor, ook namens mijn vrouw, allen die daartoe hebben bijgedragen heel hartelijk bedanken, ook voor de mooie cadeaux, die ik heb gekregen. M. V MFA LIN K Ditmaal wegens plaatsgebrek slechts enkele mededelingen. De rest bewaren we tot de volgende keer. De heer Perdijk, de eerste man met wie de kantoormensen in Amsterdam en Rotterdam plegen kennis te maken als ze bij Heineken in dienst willen treden, is ernstig ziek. Wij zullen hem vele maanden moeten missen. Van ganser harte wensen wij hem een zo spoedig mogelijk volledig herstel toe. Het zal ti evenals de redactie een doorn in het oog zijn, dat Vers van 't Vat zo onregelmatig en met zoveel vertraging verschijnt. Ons blad zou eigenlijk maan delijks op een vast tijdstip in uw bus moeten liggen. Dank zij de medewerking van de directie zal het mogelijk worden, dat reeds dit najaar Vers van 't Vat inderdaad eens per maand verschijnt. Deze zomer echter, zult u het vermoedelijk alleen met een augustus nummer moeten doen. Over de vorderingen van de fabriek in 's-Hertogenbosch leest u in dit nummer weer iets meer. Inmiddels is het voor lopig kantoorgebouw gereedgekomen, zodat de heer Vestergaard, de eerkoop- leider in 's-Hertogenbos h, nu met zijn staf definitief in de n euwe omgeving is gevestigd. Wij komen hier een vol gende maal op terug. Mejuffrouw G. C. Groenman van ons kantoor te Amsterdam is per 15 febr. j.l. benoemd tot secretaresse van jlir. Wittert van Hoogland; mejuffrouw H. Brouwer van het verkoopsecretariaat te Amster dam werd aangewezen als secretaresse van de Centrale Verkoopleiding. Zoals verwacht bleek dit cryptogram minder moeilijk te zijn dan het vorige, getuige het aantal inzendingen, dat nu 81 bedroeg. Zelfs enige personeelsleden, die zich nog nooit aan een cryptogram hadden duiven wagen, heb ben kans gezien het geheel, op één of twee woorden na, goed op te lossen. Van bovengenoemd aantal inzendingen waren afkomstig uit het buitenland 2 's-Hertogenbosch 3 Amsterdam 25 Rotterdam 51 81 Van deze 81 oplossingen waren er 51 goed. De oplossing luidde: HORIZONTAAI. VERTICAAL: 9. Tuinier. 1. Stroman. 10. Vuurlijn. u. Uitgelaten. 11. Ongeval. 3. Misvormd. 12. Raadsel. 4. Bril. 1 Aller. 5. Over. 15. Radio. 6. Huzaar. 17. Mussen. 7. Glas. 20. Stad. 8. Knalpol. 21. Gist. 13. Mis. 23. Oranje. 16. Discrediet. 26. Lenig. 18. Sar. 28. Varia. 19. Een. 29. Fabelen. 21. Gevangen. 32. Dinsdag. 22. Sloffen. 33. Eenvoud. 24. Aap. 34. Roemers. 25. Badgast. 27. Geloof. 30. Band. 31. Node. 32. Dorp. PRIJSWINNAARS: 1. Mej. W. Vermeulen, lab. A'dam; verzil verde sigarettenkoker. 2. J. van Schooneveld. R dam; 6 glazen met voet. 3. A. A. Niemeijer, R'dam; grote sierpul. Aan de prijswinnaars onze hartelijke geluk wensen Weet u het nog: vrijdag de dertiende april 1956? Brand in Den Bosch toen de eerste portie flessenbier in de provi sorische loods was opgeslagen. En niet zo mis, u hebt er in „Vers van 't Vat" over kunnen lezen. Donderdag 4 april van dit jaar had de heer Vestergaard, verkoopleider in Den Bosch voor het eerst post op onze nieuwe brouwerij opgegeven; de brieven werden zorgvuldig 111 een brievenbus gedeponeerd, doch het noodlot lag op de loer. Een aantal Bossche jongetjes vond het leuk om juist deze brievenbus voor een „fikkie' uit te kiezen, met als gevolg, dat de post verbrandde, zoals het bier een jaar tevoren. De resten werden de volgende dag teruggebracht op kantoor, waar men prompt nieuwe brieven maakte dat gaat vlugger dan nieuw bier maken! zodat het incidentje geen ernstige gevolgen had. Zilveren jubilaris A. v. cl. TOGT Amsterdam 11-4-1957 Zilveren jubilaris Zilveren jubilaris en tevens met pensioen CH. TREFFERS H. C. KAREL Controle Rotterdam Lasser Onderhoud 1-R'dam 12-2-1957 16-2-1957 15

Vers van 't Vat | 1957 | | pagina 15