RLIKMER Hier ziet u een vul- en sluitmachine voor Heineken's blik- bier. De blikjes worden automatisch gevuld en dichtgefelst. Het feest in Den Bosch ■tt ■5 ■h Voor de Bossche medewerkers, zowel van onze vestiging: in "2 's-Hertogenbosch zelf, als voor degenen, die nog te Amster- -ft dam en Rotterdam werkzaam zijn, was er ter gelegenheid van de (voorlopige) opening op 11 mei een personeelsfeest, j* dat bijzonder is geslaagd. Een gezellig cabaret met af en toe boertige leut, een aller- charmantst optreden van het Rotterdamse Heineken's -li Ballet (met een jeugdige soliste) en het befaamde Rotter- damse mannenkoor met gezellige liedjes en liederen vooral het eerste verraste de zaal zorgden tot half twaalf -fj voor een genoeglijke tijdpassering'. Toen begon het dansen, zonder bijzondere attraotie, maar -ft met het voortreffelijke dansorkest „The Glosters", dat door ritme, tempo en geluid zijn militaire afkomst bevestigde. Ij Aldra ontstond een buitengewoon gezellige stemming en de -ft carnavalsliederen en de polonaise deden een dolle warreling ontstaan die ons inderdaad carnaval in gedachten bracht, -ft En het bier, warm of koud, mèt of zonder schuim, smaakte IS zó best, dat op het (te vroege) sluitingsuur tientallen zich verdrongen om de tapkraan, teneinde nog iets van hun -f. dorst te kunnen verslaan. Er waren vele gasten (onder wie de medewerkenden)voor- -ft namelijk uit Rotterdam, en ik ken er ettelijken, die zich opperbest vermaakt hebben en gaarne reflecteren op een uitnodiging als volgend jaar zomer het grote feest ter -ft gelegenheid van de „echte" opening van de brouwerij plaatsvindt. Zéker doet dat uw reporter, -ft ARGUS. 14 De dichtgefelste Heineken's blikjes worden op een blik-weegmachine op hoeveelheid bier gecontroleerd. Binnenkort zal Heineken's Bier in de winkels ook in blikjes ver krijgbaar zijn. Dat is een in Nederland nieuw artikel op de biermarkt en wij laten daarom hier enige plaatjes zien, die een duidelijk beeld geven van deze verpakking. In het buitenland is bier in blik niets bijzonders meer en Heineken exporteert het al geruime tijd, maar in ons land hebben nog slechts weinigen er kennis mee gemaakt. Wij kunnen u echter uit eigen ervaring ver zekeren, dat de smaak voortref felijk is.

Vers van 't Vat | 1957 | | pagina 14