in Amerika Heineken 6 De stand waarmede Van Mun ching Co. uitkwam op de 41ste „National Hotel Show", die van 12 tot 16 november te New York werd gehouden. Derde van links de heer Leo van Munching. af te drukken, die iets laten zien van de inspanningen, die de heer Van Mun ching zich getroost om bier nog meer populair te maken. Nog steeds is Heineken's bier het meest geïmporteerde bier in de Verenigde Staten. Toen onlangs een Duitse Brou werij wilde beweren dat hun deze ere titel toekwam, was dit een schok voor de heer Van Munching, een schok, die echter veranderde in vreugde en trots, toen de „Federal Authorities" in Wash ington deze zaak hadden uitgezocht en officieel hadden vastgesteld dat Hei- neken en geen ander bier het „largest selling imported beer in the United States" was. Wij wensen de heer Van Munching en zijn staf van harte toe dat dit zeer lang zo moge blijven. Wanneer we Heineken in Amerika zeg gen dan denken we daarbij onmiddellijk aan de heer Van Munching, de man, die de verkoop van Heineken's bier in Ame rika tot zo'n enorme hoogte heeft weten op te voeren. We vinden het daarom prettig weer eens in de gelegenheid te zijn in ons personeelsorgaan enige foto's Naast zijn zakelijke beslommeringen heeft de heer Van Munching nog vele representatieve verplichtingen, o.m. is hij lid van het Willem de Zwijger-comité, dat jaarlijks de Willem de Zwijgerprijs toekent aan die journalist, die het beste artikel over Nederland heeft geschreven. Op de foto: Rechts Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bernhard, die in 1956 de prijs uitreikte, links de heer L. van Munching. De heer Leo van Munching, president van Van Munching Co. met mejuffrouw Flora Jean Zeeman, de Miss Heineken, op de National Hotel Show.

Vers van 't Vat | 1957 | | pagina 6