Horizontaal: Verticaal: 16 Ditmaal weer eens een cryptogram, dat voor ervaren puzzelaars niet al te moeilijk zal zijn, maar waarin nieuwelingen in deze pittige tak van de puzzlesport zich wel ernstig zullen moeten verdiepen. Er zijn weer enkele aardige prijzen, zoals een verzilverde sigarettenkoker, Delfts blauwe bierpul enz. Doet uw best, het is de moeite waard en bovendien een leuke ontspanning. Mocht u niet alles kunnen invullen, zendt dan toch uw oplossing in (vóór 15 februari a.s.), want het is best mogelijk, dat u een (troost)prijs wint. Veel succes! 9. Om u niet óm de tuin te leiden; Hij werkt buitenshuis, en toch erin! 10. Als regel kun je hierin beter niet zijn, dat zou te heet kunnen worden. 11. In een klein hoekje te vinden? 12. Dit blijft altijd een vraagteken! 14. Van iedereen is 't. 15. Een diorama kun je niet beluisteren, behalve als moeder er niet bij is en er verwarring gesticht wordt. 17. Kunnen deze diertjes zo slecht tegen de hitte? 20. Is rijker dan 32 verticaal. 21. Die naar het bijprodukt raadt. 23. Leve de Koningin!, maar eerst dit boven. 26. Gepingel is niet goed, maar tenslotte werkt het er toch aan mee de spieren soepel te houden. 28. Hier kunt u van alles en nog wat invullen. 29. Niet te gelóven er bestaat een rijk van. 32. In '44 was er eentje dol! 33. Echt, dit is een kenmerk ervan. 34. Zij, die drinkgelag vereren? 5. 6. 7. 8. 13. 16. 18. 19. 21. 22. 24. 25. 27. 30. 31. 32. Stil toch met dat boek, zo dient hij 'n ander. Mensen kunnen 't worden, honden worden 't altijd. Het begint al verkeerd, het geheel is dan ook niet mooi. Heb je 'm op, kun je er beter naar zoeken als je 'm kwijt bent. Aan deze kant is de andere kant. Is deze cavalerist grondstof voor koude spijs. Twee uit één pul!! Géén keukengerei! Wellicht te horen, bij gerij van motoren! U hebt 't pas goed als u 't verkeerd hebt ingevuld. Wie hierin gebracht wordt verliest het vertrouwen en géén wonder: D. is toch debet? Als u vlug omkeert, ziet u een plaaggeest. twee in de maat Met één gevat antwoord zit u erin. Wat je hierop kunt doen is niet moeilijk. Met een gouden ring is hieraan geen eer te behalen. Géén dagjesmens maar toch aan zee. Mist u dit? Zult u Thomas moeten heten! Als je hieruit springt strookt het niet met de goede orde! 'n Gedicht kunt u moeilijk missen. Is armer dan 20 horizontaal.

Vers van 't Vat | 1957 | | pagina 16