MUTATIES Varia M. y. Wevmarshausen y. Teunissen y. v. d. Zwaai y. Gh. Budde 10 Mr. E. C. Kettner is als opvolger van Jhr. Wittert van Hoogland benoemd tot „administrateur délégué" van Soc. de Bières „Les Pyramides" S.A.E. te Kairo. Hij is omstreeks half januari naar Egypte vertrokken. Wij wensen hem veel succes in zijn nieuwe werkkring. De heer J. J. van der Eijk volgde mr. Kettner op als hoofd van de afde ling Buitenland te Amsterdam (en tevens als redacteur van Vers van 't Vat). De heer Jac. F. Stap is als opvolger van mr. Kettner benoemd tot secre taris van de Ondernemingsraad. Uit Soerabaja bereikte ons het ontstellende bericht, dat de tweejarige Heleentje, het jong ste dochtertje van de familie Bannink, door een verkeers ongeluk om het leven is ge komen. Het medegevoel van allen in het vaderland en bij de buiten landse brouwerijen gaat uit naar de diep beproefde ouders. Van Eindhoven naar Den Bosch Op 1 februari a.s. zal het filiaal te Eindhoven worden opgeheven. De functie van het filiaal zal ten dele worden overgenomen door het kan toor Den Bosch (dat nog slechts zeer voorlopig is gevestigd in een houten gebouw) en ten dele door onze agente te Eindhoven, de fa. Winters. De voorzitter van de Ondernemingsraad deelt met erkentelijkheid voor het be haalde resultaat mede dat voor de steun- actie ten bate van de Hongaarse vluch telingen door het personeel van Am sterdam en Rotterdam een bedrag bijeen gebracht is van 2.988,53. De Directie voegde hier nog een gelijk bedrag aan toe, waardoor het mogelijk werd ca. 6.000,— over te maken op het bekende postgironummer 999. Weer werden drie donors van de bloed transfusiedienst te Rotterdam onder scheiden, t.w. de heren L. W. Ruiven kamp en H. M. Smael met de plaquette voor vijftien maal bloed geven en de penning voor vijf maal aan de heer L. van 't Hoff. Onze felicitaties. De heer J. G. Lussenburg (Rotterdam) verzocht ons hartelijk te danken voor de prachtige fruitmand, welke hij tijdens zijn ziekte van de Directie mocht ont vangen. JUBILARISSEN EN PENSIONERINGEN I9S7 DATUM NAAM FUNCTIE of afd. Amsterdam Rotterdam Vr. 25 jan. C. j. S. Buys Bankwerker 25 jaar Do. 31 jan. B. Bos Expeditie pensioen Vr. 1 febr. v. d. Heide idem 25 jaar Di. 12 febr. j. A. Koelman idem 40 jaar Za. 16 febr. 'H. C. Karei Lasser 25 jaar Vr. 22 febr. Ch. Treffers Controleur 25 jaar Vr. 1 maart W. F. Volkers 40 jaar Vr. 1 maart 25 jaar Zo. 31 maart H. Arissen Wagen wasser pensioen Zo. 31 maart pensioen Do. 11 april A. v. d. Togt 25 jaar 50 jaar Do. 11 april F. H. Buquet Emballage Ma. 15 april 25 jaar Za. 11 mei M. W. Meijlink 40 jaar Wo. 15 mei f. G. Lussenburg Res. pekmeester 40 jaar Di. 21 mei j. C. Korendijk Chauffeur 25 jaar 40 jaar Do. 23 mei J. Sluyter Vr. 24 mei G. Wijdoogen 25 jaar Vr. 31 mei f. P. Kasteelen Draaier pensioen Vr. 31 mei j. de Bruvn pensioen Wo. 31 juli Ch. Delzenne pensioen Za. 31 aug. C. Romevn Onderbaas pensioen pekkerij Za. 31 aug. D. Calandt pensioen Ma. 30 sept. S. y. v. Wijmen Corveeër pensioen Ma. 30 sept. A. Pols Machinist pensioen Ma. 30 sept. Boerewinkel Magazijn pensioen Di. 1 okt. P. Ouboter Boekhouding 25 jaar Za. 19 okt. L. Dijkema Laboratorium 25 jaar Do. 31 okt. G. H. Koopman pensioen Za. 30 nov. pensioen

Vers van 't Vat | 1957 | | pagina 10