Personalia Buitenland ar tv er o uer encl.... 6 Deze foto van Prinses Marijke is één van de 13 exclusieve foto's die H.M. de Koningin en Z.K.H. de Prins hebben willen bestemmen voor de 10e Prinsessenkalender van „Pro Ju- ventute". De waarlijk nationale Prinsessenkalender 1957 is door zijn charmante foto's van alle vier de Prinsessen werkelijk hart- veroverend. Ook het werk van „Pro Juventute": Kinderen-in-moeilijkheden beschermen en steunen en dit met eerbiediging van de levensbeschouwing der ouders, is alleszins waard om de kalender aan te schaffen. Niet alleen uzelf, familie, vrienden en bekenden, maar zeker ook zieken en geëmigreerden kunt u een groot genoegen met de kalender bereiden. Wist u, dat H.M. de Koningin destijds bij het eerste ver schijnen van Pro Juventute's Prinsessenkalender een wens uit sprak?: „Ik hoop, dat deze kalender een plaatsje in vele gezinnen krijgt". Wij wekken onze lezers dan ook op te helpen bij de ver wezenlijking van die wens. Hoe u dit kunt? Allereerst door zelf één of meer kalenders te bestellen en verder door u op te geven als medewerker(ster) voor de ver koop. U kunt zich hiertoe wenden tot een der vele Ver enigingen en Afdelingen „Pro juventute" of tot het centrale adres: KALENDERACTIE „PRO JUVENTUTE" Prinses Margrietstraat 17 Amsterdam-Z. II Postgiro 51.74.00 Telefoon (020)-79.09.49 De kalenders zijn op ons kantoor Rotterdam verkrijgbaar bij de portier de heer Salomons. Op 28 september jl. werden de heer en mevrouw Van Dam— Hille Ris Lambers te Singapore verblijd met de geboorte van een zoon, die de namen kreeg Adriaan Pieter Gerard. Onze hartelijke gelukwensen. Dr. Bels (u weet toch dat hij de grote vleermuizenexpert is van ons land?) is met zijn gezin op 2 oktober jl. naar Singapore teruggekeerd. Ir. Lens van Rijn is eind augustus met verlof uit Lagos ver trokken en verblijft op het ogenblik in Nederland. (Zo juist vernemen wij, dat hij 20 november is teruggekeerd naar Afrika) Mevrouw Phaff maakte met haar beide kinderen de reis in omgekeerde richting. Zij vertrok op 26 augustus jl. om zich bij haar man te voegen, die al enige tijd te Lagos vertoeft. Op 11 september jl. werd in Holland geboren Ingrid Francis Agnes Maria, dochter van de heer en mevrouw Rommens. De heer Rommens was tijdens deze blijde gebeurtenis te Singapore. Van het zoontje van de familie Rommens kregen wij gelukkig goede berichten; hij is geheel hersteld uit het sanatorium ontslagen. De heer en mevrouw Schilling zijn half september naar Singa pore vertrokken en reisden, na een verblijf van enige weken aldaar, door naar Port Moresby in Australisch Nieuw-Guinea, waar de heer Schilling zal optreden als ass. bedrijfsleider bij de South Pacific Brewery. De familie Siemens is eind augustus van Soerabaja vertrokken naar Singapore, waar de heer Siemens zijn werkzaamheden zal vinden. 25 september jl. zat het verlof van de familie Steeneken er weer op; zij keerden op die datum terug naar Caracas. Op 7 oktober jl. keerde de familie Verhoeven naar Nigeria terug na beëindiging van het Europees verlof. De heer Ver hoeven gaat echter ditmaal niet naar Lagos maar naar de nieuwe brouwerij te Aba. De heer Zwanenburg wordt dezer dagen overgeplaatst van Aba naar Lagos. De heer E. Winderickx trad op 10 september jl. in het hu welijk met mej. G. Geens. Enige dagen later vertrokken zij naar Singapore en vandaar zullen zij na een verblijf van enige weken doorgaan naar Hastings (Nieuw-Zeeland). De heer Win derickx is benoemd tot bedrijfsleider bij de Leopard Brewery aldaar. Enige korte reizen van de heer De Rijke en ir. Jonkers naar Caracas en het bezoek van de heren Gombert en Jonkers aan de Brewers' Exhibition te Chicago willen wij niet onvermeld laten, al zijn dergelijke „korte" trips langzamerhand nauwe lijks meer iets bijzonders in ons groot Heineken's verband. Ir. Jonkers stond in oktober weer een nieuwe reis te wachten; thans naar Nigeria, waar zijn voornaamste doel was de binnen kort in gebruik te stellen brouwerij te Aba. Voorts is ir. Pot dezer dagen vertrokken naar Lagos en ir. Niemeyer naar Leopoldville. De heer Ulenberg is begin oktober teruggekeerd naar zijn standplaats te Kairo. Hij scheepte zich met zijn gezin te Mar seille in op het veelbesproken schip „Agamemnon" en heeft inmiddels zijn werkzaamheden weer hervat.

Vers van 't Vat | 1956 | | pagina 6