het leven in de brouwerij ZILVEREN JUBILEA 15 A. A. FRENKS afd. C.M.A., Rotterdam 16-3-1956 C. DE ROOS chauffeur, Rotterdam 14-5-1956 H. A. DE BRUIN afd. expeditie, Rotterdam 14-5-1956 G. A. VAN GINNEKF. A. W. AGATZ afd. kas, Rotterdam 1-6-1956 G. J. GILTAY afd. boekhouding, R'dam afd, boekhouding, R'dam -8-1956 26-10-1956 s/V1 Wij beginnen met enige prettige mede delingen nl. het huwelijk van de heer M. J. Peters (tekenkamer Rotterdam) met mej. C. A. Hilkemeyer, welk feest plaatsvond op 6 september jl. Op de 12de van dezelfde maand trad de heer W. R. Wey (bottelarij Rotterdam) in het huwelijk met mej. J. N. v. d. Lin den. Onze hartelijke gelukwensen. Uit Amsterdam bereikte ons het bericht van het huwelijk van de heer j. Mul (administrateur van de techn. verzor- gingsdienst) met mej. P. Nabbe. Dit heuglijk gebeuren vond plaats op 13 september jl. Helaas moeten wij ook melding maken van een droevig bericht nl. het plotse ling overlijden van mevr. Van Driel-v. d. Zande op 6 september jl., echtgenote van de heer C. A. van Driel van ons filiaal Parallelweg en bij velen in Rot terdam een goede bekende. Wij wensen de heer Van Driel van harte sterkte. Van de gelegenheid dat deze rubriek ditmaal niet zo uitgebreid is maken wij gebruik om ook degenen die diploma's behaalden op deze plaats te vermelden. Te Amsterdam waren dat: mej. W. Marinus (Exportafdeling), die het di ploma steno-Nederlands bemachtigde en de heer W. Reintke (afd. Expeditie) die met succes het praktijkexamen Engelse Handelscorrespondentie deed. Te Rot terdam behaalde mej. A. j. Blaak (afd. Boekhouding) het diploma steno-Neder lands. De redactie kreeg voorts het bericht dat de heer J. Baks (tekenkamer Rotter dam) op woensdag 17 oktober jl. in het huwelijk is getreden met mej. H. Roobol. Ook aan hen onze hartelijke gelukwen sen. Een onzer Rotterdamse chauffeurs, Max Hoogenboom, maakte onze bedrijfsleiding enige maanden geleden attent op een praktische verbetering t.a.v. de ijzeren vaten. Helaas bleek deze weldoordachte opmerking niet in het bedrijf te kunnen worden toegepast, zodat voor deze idee geen beloning kon worden gegeven. Wij maken niettemin hier gaarne melding van dit initiatief. Uit Amsterdam komt nog een reeks heug lijke feiten. Allereerst niet minder dan vier trouwerijen. Op 30 juni waren het H. Dammen (bankwerker) en mej. C. Gerekink, die in het huwelijk traden, op 28 juli volgden B. Meewesen (chauf feur) met mej. B. Lokke en op 4 augus tus heftruckchauffeur A. E. de Jonge en mej. Rosemarie Slinger. Tenslotte stap ten op 21 september de heer G. C. Leurs (bankwerker) en mej. G. C. Blanken nagel in de huwelijksboot. Allen onze hartelijke gelukwensen. Maar er gebeurde meer te Amsterdam. Op 16 augustus was J. F. Niemeyer, een onze gepensioneerden, 50 jaar gehuwd met Johanna Kamper en 29 augustus vierde H. J. de Gulike (gepensioneerd bankwerker) zijn gouden bruiloft met Corn. Ch. E. Netelbeek. Jammer, dat wij van deze gouden bruidsparen geen foto's bezitten. In ieder geval hartelijk gefeli citeerd, al is het wat laat. Veertigjarige bruiloften waren er zelfs vier te Amsterdam. 11 oktober was het feest van G. Voogt (gep. stoker) met Anna M. Pijlman en 19 oktober van G. A. van Rossum (gep. chauffeur) met Marg. M. van Gijlsingh, terwijl op 4 juli reeds de beurt was geweest aan P. W. Giesbers (gep. boenplaats) en Maria G. A. Nieu- wenhuys. En tenslotte eveneens op 19 oktober (wat een dag!) vierde G. Koek (chauffeur) zijn veertigjarige huwelijks feest. Voor hen allen is er veel reden tot dank baarheid, dat zij zolang voor elkaar ge spaard bleven en onze beste wensen vergezellen hen op hun verdere, naar wij hopen nog lange, levensweg. Dan komen er nog wat huwelijkstijdin gen uit Rotterdam. Een onzer ingenieurs, de heer Hay Thornthwaite (u raadt liet al, hij komt uit Schotland) trad eind september in het huwelijk. Zijn vrouw bracht haar jeugd door in Nairobi en het jonge paar zal binnen enkele jaren ver trekken naar een onzer buitenlandse brouwerijen. Wat een globetrotters. Wij vinden een reisje naar Maastricht al ver'. Ook dit jonge paar: congratulations. En 15 november was het onze jongste vertegenwoordiger van de winkelverkoop, G. A. Jansen, tevens redacteur van ons „Bridge-blad", die de grootste stap waagde. Zijn partner was Lidi Wuyster, een onzer oud-collega's. Op vrijdag 16 november is mej. C. H. Stroeve assistente op de reclameafde ling te Amsterdam in het huwelijk ge treden met de heer T. H. Beunder. Wij wensen het jonge paar vele gelukkige jaren toe. Tenslotte: mej. A. C. Boogaarts (fust controle Rotterdam) huwde op 17 ok tober jl. met de heer J. Roos. Hartelijk enfin u weet het wel!

Vers van 't Vat | 1956 | | pagina 15