Commanclowisseling ie Soeral >aja Personalia buitenland C. H, H. JONGBAW 5 Begin juli is de familie Van der Eijk voorgoed naar Neder land teruggekeerd. In verband daarmede werd de dagelijkse leiding van de brouwerij te Soerabaja overgedragen aan een driemanschap, bestaande uit de heren Gouverneur, De Groot en Vermeulen. Wij wensen deze heren veel succes en hopen dat zij de brouwerij tot nog grotere bloei zullen brengen. Op de afscheidsreceptie werd deze foto gemaakt. Van links naar rechts ziet u: de heer en mevrouw Van der Eijk, de heer en mevrouw De Groot, de heer en mevrouw Gouverneur en mr. Vermeulen. Ir. E. H. van Leeuwen is eind mei met zijn gezin uit Soerabaja naar Nederland teruggekeerd. De heer Van Leeuwen blijft thans voorgoed te Rotterdam en heeft zijn werkzaamheden aldaar reeds weer aangevangen. Op 12 juli jl. is mevrouw Siemens met de Willem Ruys naar Singapore vertrokken. Zij ontmoette daar haar man, die inmiddels uit Soerabaja te Singapore gearriveerd zal zijn en die enige maanden bij de Malayan Breweries werkzaam zal zijn. Begin juni moest het zoontje van de familie Rommens om gezondheidsredenen naar Nederland terugkeren. Hij werd vergezeld door zijn moeder. Wij wensen de kleine Rommens een spoedig herstel toe. P. R. Motley vertrok op 25 juli naar Lagos om daar waar te nemen voor ir. Lent van Rijn. 12 augustus vertrok mevrouw W. van Wijk met kinderen naar Singapore om zich aldaar bij haar man te voegen. Op 30 juli onderbrak Jhr. Wittert van Hoogland zijn verlof om terug te keren naar Cairo. Het verlof van de familie Bannink eindigde op 22 augustus, die dag keerde zij naar Soerabaja terug. Wij spreken wel eens van de grote Heineken's „familie" en doen dat meestal in opgewekte toonditmaal echter is er rouw in die grote kring, want onze vriend en Surinaamse agent, de heer C. H. H. Jongbaw is 21 mei jl. overleden. Heel veel heeft de heer Jongbaw voor de Surinaamse gemeenschap gedaan op politiek, cultureel en economisch gebied en onze brouwerij heeft in hem een toegewijd importeur en agent verlo ren, aan wiens activiteit wij steeds een zeer dankbare herinnering zullen bewaren. De heer Jongbaw Jr., die de zaken voortzet, zeggen wij gaarne onze steun en medewerking toe. M. J. Weymarshausen Amsterdam, 28 mei 1956.

Vers van 't Vat | 1956 | | pagina 5