Oplossing dubbele puzzle 16 Reisvereniging „Vers van 't Vat" Deze Rotterdamse Reisvereniging heeft voor de zesde maal haar jaarlijkse reis georganiseerd; ditmaal van Rotterdam naar Brussel en Antwerpen via Breda. Het was voor de eerste maal dat het gezelschap het buitenland opzocht en het is de leden best bevallen. Er was ditmaal zelfs een Amerikaan in het gezelschap, die zo tevreden was dat hij de leden een rondje aanbood. Onderweg heeft het trio „De Man" voor muziek gezorgd, waarvoor de hartelijke dank van het bestuur. En nu maar weer tot het volgend jaar. W. VAN OTTERLOO, secretaris. Vers van 'l Vat op stap S. en O. „H.B.B.A." Beschermheer en Erelid: J. M. Honig. HOERA - HOERA Het is dus toch gelukt. H.B.M. 1 en H.B.M. 2 voetbalkampioen. Voor H.B.M. 2, dat vrijwel de gehele competitie aan de kop stond, was dit een waardige be kroning van een prachtig seizoen. Wij zijn trots op jullie, want nadat jullie, ook al door incompleetheid, het vorige seizoen op een na de onderste plaats wisten te ontlopen, beloofden jullie, als je op elf man mocht rekenen, dit jaar kampioen te worden. Een man een man, een woord een woord en zo ook hier. Jongens, nogmaals hartelijk gefeliciteerd. Ons le elftal daarentegen stond vrijwel het gehele seizoen op de derde plaats. In een fantastische eindspurt, waarin eerst Twentsclie Bank 1 met 4—0 en in pre cies de laatste match, I.B.M. 1 met 3—0 geklopt werden, legden zij met 2 punten verschil beslag op de fel begeerde eerste plaats. En verdiend, dat getuigden hun grootste concurrenten. Deze prestatie is wel zeer uniek in de geschiedenis. In twee jaar tijd van de derde naar de eerste klasse. Nu ja, ons bier is le klasse, onze voetballers doen vanzelfsprekend daar niet voor onder. Heren, alle respect voor uw prestaties. Zondag 19 augustus speelden we de jaarlijkse match Rotterdam—Amsterdam. Hierover in het volgende nummer van Vers van 't Vat meer. En dit besluit dan een zeer succesvol seizoen, wij gaan heerlijk luieren en rusten, iets wat klaverjassers en biljar ters reeds doen en treden dan weer fris en monter aan voor het komende zware, nieuwe seizoen. J. J. M. HOLLANDER. De Amsterdamse voetballers Hiernaast leest u een berichtje over de fantastische prestaties van HBM 1 en 2 en eigenlijk gezegd vinden we, dat het berichtje wel een beetje „iel" is, zo zonder foto's, als we het ver gelijken met hetgeen van Rotter damse voetballers vermeld staat. Gelukkig is het blad met Amster damse hand opgemaakt zodat we geen verwijten aan de Maasstad kun nen sturen. Wij beloven dat wij zullen trachten foto's van onze Amsterdamse teams te bemachtigen ter publikatie in ons volgend nummer. Prijswinnaars dubbele puzzle Er waren veel goede oplossingen waaronder ditmaal ook een aanmer kelijk aantal uit Amsterdam. De gelukkige prijswinnaars' waren; 1. de heer H. v. d. Adel, bottelarij, Rotterdam. 2. de heer K. llartog. Onderhoud II, Amsterdam. 3. Mej. J. v. Voorene, afd. Buiten land, Rotterdam. De prijzen, bestaande uit een verzil verde sigarettenkoker, een grote Delftsblauwe bierpul en een stel brouwersglazen, zijn inmiddels aan de prijswinnaars overhandigd. Aan de gelukkigen onze hartelijke gelukwensen.

Vers van 't Vat | 1956 | | pagina 16