vAn onze veReniqinqen 15 ROTTERDAM VOETBALVERENIGING H.B.B. Op maandag 21 mei (2e pinksterdag) slaagde ons 2e elftal er in door een 53 overwinning op het op de loer lig gende D.E.S.V. het tot het kampioen schap van de Ie klasse reserve te bren gen. Hulde aan deze boys die door steeds trouw op te komen en zich ten volle te geven dit kampioenschap hebben be reikt. Moge dit een stimulans zijn voor de spelers van ons le elftal, de volgende competitie ook eens zo trouw op te komen (hieraan ontbrak het nogal eens) dan kunnen wij misschien volgend seizoen een kampioenschap van ons le elftal vieren wat natuurlijk belangrijk is. Hier volgt dan nog even de eindstand van de afdeling: Gespeeld punten 16 27 D.E.S.V 16 22 Florissant/Ö.B.R. 16 21 O.M.l 16 19 L.V.O 16 17 V.O.B 16 13 D.P.B 16 12 Pantser Boys 16 10 R.j.B 16 8 Op zaterdagavond 7 juli was er in de Raadskelder van de brouwerij een gezel lig avondje voor bestuur en werkende leden van H.B.B. ter gelegenheid van liet behaalde kampioenschap van het 2de eiftal. Nadat onze voorzitter de heer Van Agt- hoven, bij onze spelers beter bekend als Guus, de avond met een kort speechje had geopend, werd deze avond gevuld met muziek, dans, het draaien van leuke filmpjes en natuurlijk het inschenken en innemen van enige Heinekcn's bier tjes plus daarbij behorende hartigheden. In de loop van de avond werden alle spelers van het 2e elftal bij het bestuur ontboden en reikte onze voorzitter als ware hij St.-Nicolaas met een toepas selijk dankwoord aan elke speler een foto van het 2de elftal en een Heineken's sierpul, door de directie beschikbaar ge steld, uil. Het bestuur hoopt en vertrouwt dat er volgend jaar bij het 30-jarig bestaan van de voetbalclub weer foto's gemaakt en sierpullen uitgereikt moeten worden, maar dan voor een behaald kampioen schap van ons 1ste elftal. So long. Klaverjasvereniging Rotterdam De bustocht voor onze tweede Lustrumviering heeft op 27 mei jl. plaats gehad. Met 36 personen werd 's morgens te 8 uur van de brouwerij vertrokken, in goede stemming en stralend weer. Over binnenwegen werd langs Gorcum, Meer kerk, Arkel en Vianen de eerste pleisterplaats te Bilthoven opgezocht. Tijdens de koffie werd een druk gebruik gemaakt van de aanwezige speelwerktuigen wat de stemming nog meer verhoogde. Vandaar richting Apeldoorn, over Leersum, Otter- lo langs de Hoge Veluwe op het Prins Bernharddal aan waar de lunch werd gebruikt en waar bleek hoeveel goede chauffeurs en chauffeuses wij wel in ons midden hebben. Over Uddel, Staverden op Harderwijk aan, waar het stadje werd bezichtigd, de nodige foto's werden gemaakt en paling gekocht. Al spoe- lig was het weer opbreken, doch eerst een groepsfoto, welke wij hierbij als herinnering plaatsen. Toen naar Amersfoort waar in Hotel „De Kamppoort" een prima verzorgd diner voor ons gereed stond. Aan alles komt een einde, dus werd het tijd wederom op te stappen naar Rotterdam. Dit gebeurde via Soest, Soestdijk, langs vliegveld Soesterberg naar Halsteren, waar voor een laatste consumptie werd gestopt. Met een dansje en zeer goede stemming is dan de laatste etappe aan de beurt. Door de ingevallen duisternis, werd dit een nonstop rit, waar bij de bus nog eenmaal door de chauffeurs werd stilgezet voor een wegpiraat, die met zeer verblindende lichten reed. Enige kilometers verder meende de secretaris weer zo'n wagen te zien, doch bij nadering bleken dat slechts twee grote boog lampen van de wegverlichting te zijn, wat tot grote hilariteit aanleiding gaf. Na een genotvolle en in de beste stemming- verlopen dag werd te 11 uur 's avonds de brouwerij weer bereikt, en ging ieder tevreden huiswaarts. AGE

Vers van 't Vat | 1956 | | pagina 15