het leven inde brouwerij e en gouden jubileum t J* 12 Wij ontvingen uit Amsterdam het bericht, dat mej. M. Ackers, van de afd. Boekhouding ons op 31 juli jl. heeft verlaten in verband met trouwplannen. Wij wensen haar en haar aan staande echtgenoot, de heer Maarse, van harte geluk en hopen, dat voor hen beiden een lange huwelijksweg met veel lief en weinig leed in het verschiet ligt. Mej. Breedveld van de Amsterdamse afd. Export heeft om dezelfde heuglijke reden haar dienstverband bij Heineken reeds beëindigd. Zij is op 7 juli jl. in het huwelijk getreden met de heer Berthet. Ook aan dit jonge paar onze hartelijke felicitaties en beste wensen voor een gelukkige toekomst. Op 6 juni trad de heer J. A. Remmink, chauffeur te Amster dam, in het huwelijk met Mej. M. G. Verhoeven. Veel gelukl Terwijl wij dit „Leven in de Brouwerij" schrijven, dwarrelt er een reeks van nagekomen huwelijksberichten uit Amsterdam op ons bureau neer. Hier zijn ze: De heer P. H. v. d. Heijden, afd. Bottelarij, huwde op 7 mei met mej. J. G. Mauriks. De heer A. G. Luybe, elektricien, op 8 mei met mej. S. F. Fenneman. De heer B. Kromhout van der Meer, heftruckchauffeur, op 12 mei met mej. M. D. Brandsen. De heer J. H. Reiss, afd. Bottelarij, op 18 mei met mej. A. de Haan. De heer J. C. Meijer, Boenplaats, op 25 mei met mej. C. R. J. Brinkman. De heer S. M. Sonke, garage, op 2 juni met mej. S. Ch. Hoorn en tenslotte de heer F. L. G. Vlug, afd. Bottelarij, op 9 juni met mej. P. Schutte. Al deze bruidsparen wensen wij van ganser harte veel geluk en voorspoed op hun huwelijksweg toe. Op 30 juni jl. verloofde zich mej. A. A. Hastman, afd. Secre tariaat Amsterdam, met de heer A. Bouwman. Onze hartelijke gelukwensen vergezellen het verloofde paar. Mej. Ria Komen van de Afd. Boekhouding te Rotterdam ver loofde zich op 17 juni jl. met de heer V. J. Cabri, waarmede wij haar van harte gelukwensen. Ook gaan onze gelukwensen uit naar mej. Annie Kon van de Rotterdamse Export-afdeling, die zich op 10 juni jl. verloofde met de heer Fr. Steindl uit Oostenrijk. Mej. Nel Dekker van de afdeling Boekhouding te Rotterdam trad op 26 juni jl. in Nieuw-Beijerland in het huwelijk met de heer B. Boender. Afscheid behoeven wij nog niet te nemen, aangezien mevrouw Boender nog even haar krachten aan de brouwerij zal blijven wijden. Nog meer Rotterdamse trouwerijen: De heer R. Piena van de afd. Inkoop trad op 24 juli jl. in het huwelijk met mej. A. J. Oehlers en de heer P. Aanen van de Export-afdeling stapte op 2 augustus te Overschie in de huwelijksboot met mej. M. lering, die vroeger eveneens op onze Rotterdamse Export-afdeling werkzaam was. De heer W. M. J. Portielje (ketelhuis) trad 24 april in het huwelijk met mej. J. H. Bogaard. De heer J. van Uden, magazijn, op 2 mei met mej. A. Grethe en de heer J. Schutten, bazencursist, op 6 juni met mej. M. Krol. Al deze bruidsparen wensen wij veel geluk op hun huwelijks pad. Let echter wel: trouwen is houwen! Dat blijkt uit de beide volgende berichten: Op 3 juni jl. was de heer L. Zom (tapkelder, Rotterdam) 25 jaar getrouwd met mevrouw J. M. Zom-Kerkvliet en op 25 mei herdacht de heer P. J. v. d. Bos, afd. Pekkerij te Rot terdam, zijn 25-jarig huwelijk met mevr. C. v. d. Bos-Joosse. Beide gouden paren onze hartelijke gelukwensen! H. G. de Guliker, gepensioneerd bankwerker te Amsterdam herdacht op 29 augustus de dag waarop hij 50 jaar geleden in het huwelijk trad met mej. C. Netelbeek. Hartelijk gefeli citeerd. Uit Rotterdam komt een dankbetuiging van de heer M. A. Homs, die op 5 juli zijn 40-jarig Heineken-jubileum vierde. Hij dankt de directie, bedrijfsleiding, bazen en collega's hartelijk voor de betoonde belangstelling, waardoor zijn jubileum voor hem onvergetelijk is geworden. Ook de attentie van het Mannenkoor werd door hem op hoge prijs gesteld. Een jongere generatie, de heer J. M. Homs van de inkoop afdeling, neef van de jubilaris, deed ons ook een mededeling, nl. dat hij zaterdag 14 juli in het huwelijk is getreden met mej. G. M. A. de Koning. Onze zeer hartelijke gelukwensen met dit grote gebeuren. Aan de heer De Rooy monteur garage Amsterdam is een beloning van 25,— gegeven voor het vinden van een nieuwe opener. De heer H. Vis tapper bottelarij Amsterdam heeft een beloning van 25,— gekregen voor het uitdenken van een beschermkap bij het inpakken van flessen. De Amsterdammers denken dus aan efficiënt en veilig werken. Het laatste bericht, dat ons bereikte was van de heer G. Groensma van de Rotterdamse tekenkamer, die op 16 augustus in het huwelijk trad met mej. G. E. van Vlijmen. Ook aan hen onze hartelijke gelukwensen. Toen de heer A. J. Schellart, chauffeur van onze brou werij te Rotterdam, op 6 oktober 1953 de 65-jarige leeftijd bereikte, was hij nog zó vitaal, dat er van op houden met werken nauwelijks sprake kon zijn. Hij is dan ook in dienst gebleven tot 16 april van dit jaar, op welke datum hij het feit herdacht, dat hij 50 jaren in dienst was van Heineken. Als oud-gediende weet hij ervan mee te praten hoe in vroeger jaren de koetsiers er met paard en wagen op uit trokken, want zelf heeft hij veel jaren op de bok gezeten. Toen de paarden langzaamaan het veld moes ten ruimen voor auto's, is hij chauffeur geworden en hij is dat gebleven tot hij dezer dagen met pensioen ging. Wij feliciteren de heer Schellart van harte met dit in de tegenwoordige tijd wel heel zeldzaam jubileum. De jubilaris verheugt zich nog in een prima gezondheid en wij hopen dan ook dat hij nog vele jaren van zijn welverdiende rust zal mogen genieten.

Vers van 't Vat | 1956 | | pagina 12