j-eeöt in^Oenezueta Koninklijk bezoek aan Lagos 7 Een Indiaanse danseres in actie. Wie de prachtige kleurenfilm heeft gezien van het bezoek van Koningin Juliana en Prins Bernhard aan de Antillen en Suri name, welk bezoek een feest zonder weerga heeft betekend in de West met talloze indrukwekkende momenten, kan zich begrijpen dat het voor onze Engelse vrienden met wie wij samen de Nigerian Brewery exploiteren, een groot moment was toen Koningin Elizabeth bij haar bezoek aan Afrika ook Lagos bezocht. Op onderstaande foto ziet u het Koninklijk paar vereeuwigd op het moment dat zij de brouwerij passeren. Helaas waren de andere ons toegezonden foto's minder geschikt om te worden geclicheerd, zodat wij het bij één moeten laten. Tijdens de laatste reis van de heer en mevrouw Honig naar Venezuela werd ook een bezoek gebracht aan Maracaibo. De ontvangst was hier bizonder hartelijk. In Zulia had onze agent zelfs een bord met een welkomst groet op het dak van het agentschap aangebracht. In Maracaibo zelf werd de gasten een Indiaans dansfeest Mevrouw Honig in In diaans costUrUin (let op de pompoenen op de schoenen)Achter haar de heer Honig met hoed) Belangstellend publiek van links naar rechts (zittend) de heer Honig, mevrou w Honig, mevrouw Ton, een onbekende, de heer Ton, directeur van onze brouwerij te Vene zuela en de heer Stap van de ajd. Buitenland. aangeboden waar met intense belangstelling naar ge keken werd. Mevrouw Honig kreeg bij die gelegenheid een Indiaans costuum aangeboden met een paar bizondere Indiaanse schoenen met enorme pompoenen. De hierbij afgedrukte foto's geven u enige indrukken van dit gebeuren. W el kom in Zulia. Derde van links de heer Honig, naast hem mevrouw Honig, zesde en zevende van links de heer en me vrouw Ton.

Vers van 't Vat | 1956 | | pagina 7