Avondvierdaagse 1954 te Amsterdam Nog een sportieve Amsterdammer 8 Heineken's groep tippelde best! Voor de tweede keer is het ons gelukt om als groep aan de avondvierdaagse deel te nemen. In 1940 gestart met 2 Heineken's mensen kwamen wij deze keer met niet minder dan 19 dames en heren aan de start. Het prettige van deze deelneming van onze wandelaars is wel gelegen in het feit dat deze mensen uit alle rangen van het Heine- kens personeel afkomstig zijn. De route van de derde dag van deze avond vierdaagse ging langs het huis van onze directeur de heer J. M. Honig, die met echt genote, door luid applaus en bravogeroep hun instemming betuigden met deze Hcine- kensploeg. Onze chef de bureau, de heer H. Harmens, tracteerde ons op een lekker glaasje bier na afloop en misschien is hij. gezien zijn enthou siasme, volgend jaar ook gewonnen voor onze wandelsport. Onnodig te zeggen, dat onze deelnemers (sters), allen de vier dagen uitliepen en met een „tot volgend jaar" opgewekt afscheid namen van dit mooie wandelfestijn. DaDe. sen Stap van harte geluk met deze over winningen. Op de hierbij afgedrukte foto ziet U Jac. Stap in de Olympia jol H 29, in actie op de Zwitserse meren. De heer Jac. F. Stap, afdeling Buitenland, moet zo langzamerhand wel een eigen buitenlandse afdeling bezitten, maar dan in zijn prijzenkast waar hij de vele tro feeën die hij bijeen zeilde opbergt. In het vorige nummer van Vers van 't Vat wensten wij Stap veel geluk toe met de wedstrijden die hij in Yougo-Slavië, Italië en Zwitserland in zijn vacantie zou gaan zeilen. Misschien was deze goede wens op dat moment wel een beleefdheidsfrase, we wisten nml. dat Stap op vreemd water ging zeilen in geleende boten; alleen zijn eigen tuig (hiermede wordt niet zijn tweede man bedoeld) had hij meege nomen. Onze zeilende collega liet echter zien wat hij kon en hier zijn de resultaten: Split (Yougo-Slavië) 8 deelnemers, in totaal klassement de eerste prijs; Riva del Garda (Italië) 7 deelnemers, in totaal klassement de tweede prijs; 40 km wedstrijd eerste prijs; St. Moritz (Zwitserland) „Badrut Cup"- wedstrijd, in totaal klassement derde prijs; Alpen kampioenschappen, in totaal klassement de tweede prijs; Ziirich (Zwitserland) 21 deelnemers, in totaal klassement de eerste prijs. Wij vinden het een prestatie en we wen-

Vers van 't Vat | 1954 | | pagina 8