-&en feestelijke receptie r~ De Jubilaris zal die middag van de 15de Februari wel niet gauw ver geten! Dat bleek ook wel uit zijn woorden waarmede hij de sprekers bedankte. Tjonge, tjonge wat was het gezellig en vol, daar in het Apollo Paviljoen waar de heer Bol- hoven recipieerde ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum bij de Brouwerij. Vanaf drie uur stroomden de reeep- tiegangers, waaronder uit Rotter dam Jhr. Feith en enige collega's van de jubilaris, langs een haag van Heineken's vlaggen naar de boven zaal, en om half vier waren er een vierhonderd mensen, allemaal met het Heineken's embleem, dat hen door lieftallige jongedames van het kantoor bij het binnenkomen met een in het knoopsgat werd gesto ken. En het was waarachtig geen droge receptie! Onder andere werd een voortreffelijk getapt Heineken's pilsje rondgediend in C.B.K.-glazen, die voor deze gelegenheid nog van een extra opschrift waren voorzien, en wel met de letters M en B aan weerszijden van het brouwerswa pen, en daar onder de jaartallen 1914—1954. In deze gezellige atmosfeer opende de heer Honig de rij van sprekers, die daarbij de vele voortreffelijke kwaliteiten van de heer Bolhoven memoreerde en op geestige wijze verband legde tus sen het geschenk dat hem door de Directie werd aan geboden een fraaie staande Engelse klok en de punctualiteit van de jubilaris. Dr. Heineken drukt de jubilaris de hand De Heer en Mevrouw Honig wensen Mevrouw Bolhoven geluk Namens het personeel voerde de heer Harmens het woord en overhandigde de heer en mevrouw Bolhoven het geschenk van het personeel, bestaande uit een Perzisch tapijt. Uit de aard der zaak was op de receptie ook het Agentencorps, waarmee de heer Bolhoven al zo vele jaren samenwerkt, vertegenwoordigd. En dat zijn wijze van samenwerken door de Agenten ten zeerste gewaardeerd wordt, bleek wel uit de toespraak van de heer Baggerman, die namens Agenten een zilveren sigarendoos aan de jubilaris en een zilveren bonbon- nière aan zijn vrouw overhandigde. Afgezien van de talloze bloemstukken, die het geheel zo'n fleurige aanblik gaven, waren er nog vele ge schenken, overhandigd door de vrienden, die de heer Bolhoven zich in de loop van de jaren heeft gemaakt en dat zijn er niet weinigen. Hiermede zeg ik allen dank, die de dag van mijn jubileum tot een voor mij onvergetelijke hebben ge maakt. De talrijke blijken van belangstelling, welke mij in velerlei vorm bereikten, hebben mij diep getroffen. Ik hoop nog verscheidene jaren in de beste verstand houding met U allen te mogen samenwerken.

Vers van 't Vat | 1954 | | pagina 5