het leven in öe brouwcrij Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden, op 6 Februari j.l., van de heer J. VAN GEENHUIZEN, oud 65 jaar, in leven draaier in onze brouwerij te Amsterdam. In Amsterdam was de maand Januari een goede voor de burgerlijke stand, niet minder dan vier medewer kers van de fabriek traden in het huwelijk. We laten ze hieronder volgen: W. Meyer (bottelarij) en mej. B. C. van Druten op 19 Januari, R. L. Bakker (chauffeur) en mej. N. E. Plooy op 21 Januari, H. J. de Vries (bottelarij) en mej. M. J. Ramakers op 28 Januari, F. H. Lang (bankwerker) en mej. S. R. Oosterhuis, eveneens op 28 Januari. Aan al deze jonggehuwden onze bijzonder hartelijke gelukwensen naast de vele felicitaties, die zij onge twijfeld van vrienden in het bedrijf en daarbuiten reeds hebben ontvangen. Nog is er geen eind aan de Amsterdamse bruidsparen, want 6 Februari traden in het huwelijk de heer S. van Veen (bottelarij) met mej. H. M. v. d. Berg en precies een maand later mej. W. v. d. Berg van de reclame afdeling met de heer Joh. Blansjaar. Dit betekent voor mej. v. d. Berg, dat zij eerlang ook haar zeer gewaar deerde medewerking aan Vers van 't Vat zal moeten staken, hetgeen ons spijt, maar toch niet verhindert haar even hartelijk geluk te wensen als wij dat de heer v. d. Veen doen. Wij horen zo wel eens van lezers (en lezeressen) dat zij in Vers van 't Vat gaarne eens over iets anders zouden lezen dan over bier. Inderdaad, alle overdaad schaadt en de critici hebben zeker niet helemaal onge lijk, maar zij moeten wel begrijpen, dat Vers van 't Vat een personeelsorgaan is van een brouwerij en dus wij zouden willen zeggen vanzelfsprekend van een mout-, gist- en bierlucht is omgeven. De heer F. H. Klein (Amsterdam) dankt allen, die er aan hebben meegewerkt om zijn afscheid van de brouwerij voor hem en zijn vrouw onvergetelijk te maken, hiervoor zeer hartelijk. Wij op onze beurt wensen hem toe dat hij nog vele jaren van zijn welverdiende rust mag genieten. U vindt in dit nummer een uiteenzetting van de ver anderingen, welke zich gaan voltrekken in onze brou werij te Amsterdam. Ook in Rotterdam is zowel ons kantoor als de brouwerij bezig uit de kleren te groeien en de voorbereidingen voor diverse verbou wingen zijn al duidelijk merkbaar. Over een en ander zult U in de volgende nummers van Vers van 't Vat meer kunnen lezen. Voordat wij deze rubriek afsluiten komen wij nog met twee heug'lijke mededelingen uit Amsterdam, n.l. het huwelijk van de heer A. H. Böckling (botte larij) met mejuffrouw H. J. Heysteeg op 12 Februari, en het huwelijk (een dag later) van de heer A. de Jong (eveneens bottelarij) met mejuffrouw J. Reusel, beide jonge paren wensen wij van harte geluk. Op de valreep kunnen wij ook nog vermelden de ver loving van mej. Suus Slikkerveer (afdeling corresp. Rotterdam) met de heer L. Smitshoek. Ook dezen feliciteren wij hartelijk. Aan het aantal Amsterdamse huwelijken komt deze keer maar geen eind. Mej. A. G. List (boekhouding) trad op 12 Februari j.l. in het huwelijk met de heer R. Jans. Onze hartelijke gelukwensen; moge hun wittebroodstijd zich héél lang uitstrekken! Op 7 Januari j.l. werd een bedrag uitgekeerd van 50,- als beloning voor een arbeidsbesparende uit vinding in de afdeling Pekkerij te Rotterdam aan de heer C. Kooijman van de afdeling Onderhoud. Op 12 Februari was het 35 jaar geleden, dat H. Vlas blom van de afdeling Pekkerij te Rotterdam in het huwelijk trad met mej. Clasina Wijnands. Wij hoor den toevallig van een feestje op de dag en hopen dat het een gezellige boel is geworden. Een onzer Rotterdamse chauffeurs, de heer W. Hirt, verblijdde ons met een aardige puzzle, welke U elders in dit nummer aantreft. Wij zijn de heer Hirt zeer erkentelijk voor deze bijdrage aan ons personeelsblad. De heer M. Visser van de afdeling Controle van onze brouwerij Rotterdam vierde op 5 Februari zijn kope ren bruiloft. Aan de heer en mevrouw Visser onze hartelijke gelukwensen. Twee dames, werkzaam ten kantore te Rotterdam van Heineken, zien reeds lang met verlangen naar een woning uit. Zij zijn beiden verloofd en het vinden van een woning, bedoeld wordt inwoning, betekent voor beiden het luiden van de huwelijksklok. Wie van onze lezers is bereid en in staat te Rotterdam of omgeving een woonruimte aan te wijzen? PERSONALIA BUITENLAND Jhr. Feith vertoefde van 22 Januari tot 8 Februari in Cairo voor zijn jaarlijkse bezoek aan de brouwerij „Les Pyramides", zoals onze brouwerij daar tegen woordig heet. Mr ter Haar keerde in de laatste dagen van Februari terug van zijn bezoek aan onze brouwerij te Caracas waar hij gedurende ongeveer een half jaar verblijf hield. De heer en mevrouw van Straten keerden op 13 Februari na een 6 maandelijks verlof naar Singapore terug. Op 14 Februari vertrok Ir Jonkers voor een bezoek van enige weken naar de brouwerij in Lagos. Op 13 Maart zal het gezin van de heer de Rijke Singapore tijdelijk verlaten. De heer de Rijke zal via Rotterdam naar Lagos gaan, waar hij Ir Lens van Rijn tijdens diens verlof van enige maanden zal ver vangen. Op 16 Januari kwam de familie Coesel weer terug in Nederland. Zoals reeds eerder in Vers van 't Vat werd medegedeeld, heeft de heer Coesel in Lagos geassis teerd bij de revisies van de bottelcolonnes. Op 14 Maart a.s. zal de heer C. Kooyman, thans als monteur werkzaam in de brouwerij te Rotterdam, voor enige maanden naar Lagos vertrekken, waar hij de heer Ekkelboom zal vervangen, die met verlof naar Holland komt. 16

Vers van 't Vat | 1954 | | pagina 16