ROTTERDAM Gepensionneerden 13 TENNIS Hoewel de weersomstandigheden, op het ogenblik dat U dit leest, wellicht nog niet zo zeer tot een pril lente- gevoel aanleiding geven zijn de eerste voorbereidin gen voor het tennisseizoen 1954 reeds lang getroffen. Het bestuur werd herkozen. Als commissaris van ma teriaal werd de heer Kop aangesteld. Bovendien werd door de ledenvergadering besloten een wedstrijd commissaris te kiezen welke functie voor dit seizoen aan de heer Hölscher werd toevertrouwd. Uit de levendige discussies op de recente ledenverga deringen bleek voldoende, dat de leden er zeer op gebrand zijn om de racket weer te doen zingen en stellig ligt menig tennis-tenue nu reeds gereed om straks op 1 April (het is geen mop) het tennisveld te doen opfleuren. Wij wensen alle H.B.M.-ers in het komende zomer seizoen veel sportgenot. Het Bestuur R.L.T.C. HEINEKEN: Wanneer gepensionneerden de brouwerij verlaten is dat voor hen, zowel als voor hun collega's, een belang rijk ogenblik en het ligt daarom in de bedoeling in den vervolge niet alleen van jubilarissen, maar ook van hen die met pensioen gaan een foto in Vers van 't Vat te plaatsen. Ons dunkt dat degenen, die tot aan het ogenblik van ruste hun krachten aan Heineken hebben gegeven, dit ais een bescheiden hulde van hun personeelsorgaan zullen willen aanvaarden. A. KATS, Voorz., D. MULLER, Secr., H. VAN HOORN, Penn. ff'. H. G. van Boodegom BRIDGECLUB H.B.M. De bridgecompetitie is weer bijna achter de rug en ook deze keer zullen we met een tamelijk bescheiden plaatsje op de ranglijst genoegen moeten nemen. Het zou echter geen Heineken's vereniging zijn, als we ons daardoor lieten ontmoedigen en zodoende gaan we met frisse moed en energie verder. De competitie wedstrijden tegen verschillende bedrijven blijven al tijd gezellige avonden, hetgeen in feite de hoofdzaak is. Dit seizoen waren de hoogtepunten St.-Nicolaas- drive (waarbij meer gelachen dan gebridged is) en vanzelfsprekend de Kerstdrive, waarin 36 paren om de bekende vleesattracties hebben gestreden. Behou dens konijnen, kippen en rollade's zagen we nog iemand met hulst en kerstgroen wegwandelen (van wege de versiering). Vele vriendschappelijke wedstrij den hebben 53/54 tot een genoeglijk jaar gemaakt. De prettigste herinneringen o.a. aan de ontmoeting H.B.M.Sparta. De Kasteelbewoners uit Spangen kwamen met 8 viertallen naar de Raadskelder. Is het logisch, dat de H.B.M.-wedstrijdleider wit om zijn neus werd, toen hij behalve beroemde voetbalvir tuozen (van vroeger!!) ook geduchte bridgeartisten (van vroeger en nu!) zag. „Dat wordt een rammeling voor ons", dacht hij, hetgeen prompt gebeurde, alhoe wel het eerste viertal de eer redde door te winnen van de tegenstanders, hetgeen de wedstrijdleider zijn witte neus weer deed kleuren. Of was dat van het bier? Willen wij tenslotte nog de buitengewoon aardige wedstrijd vermelden van 5 Februari j.l., toen wij, eveneens in de Raadskelder, een vriendschappelijke wedstrijd hebben gespeeld tegen „Piet van Reeuwijk". 106 voor „Piets vrienden". Men vond de sfeer zo ge zellig, dat men beloofde nog eens terug te komen Op 31 Januari van dit jaar ging de heer W. H. G. van Boodegom na een diensttijd van 45 jaar met pen sioen. In de raadskelder van onze Rotterdamse brou werij werd hem in tegenwoordigheid van het perso neel een afscheidscadeau aangeboden door de heer Diekema, die uitvoerig de verdiensten van de heer van Boodegom gedurende de vele jaren, dat hij in dienst van Heineken was, schetste. De gelukkig nog vitale hoofdpersoon van deze dag, die vergezeld was van zijn vrouw en kinderen, dankte met een kort en krachtig woord, waarna het gezel schap nog geruime tijd op de gebruikelijke wijze in de raadskelder bijeen bleef. Nog een afscheid in Rotterdam. De heer Deen bereikte op 22 Februari j.l. de vijf en zestig jarige leeftijd en vi-er dagen later nam het kantoorpersoneel in de raadskelder op de gebruikelijke wijze afscheid van hem. Toevalligerwijze is de heer Deen degenen met wie de rubriek Gesprekken in 't Bedrijf wordt ge opend en wij willen daarom hier volstaan met de heer Deen nog vele mooie jaren toe te wensen. De gedachte aan hem en het buitengewoon genoeglijke afscheids feest zullen niet licht verflauwen bij de Rotterdam mers.

Vers van 't Vat | 1954 | | pagina 13