het Leven in öe brouwgrij 16 Eén onzer Amsterdamse personeelsleden verzoekt ons in dit rubriekje mede te delen, dat bij Koninklijk Besluit van 5 Mei zijn naam is veranderd van H. J. J. Rodolf in H. J. J. Erkens, aan welk verzoek wij hier bij gaarne voldoen. In Rotterdam keerde heer A. Tuk terug op de accountants-afdeling na volbrachte militaire dienst plicht. Hartelijk welkom in de vertrouwde omgeving. Onze Rotterdamse tandarts, de heer De Vey Mestdagh, werd verblijd met de geboorte van een tweeling, waarmede wij de familie, die enige jaren geleden zulk een smartelijk verlies moest lijden, van harte gelukwensen. Dolly Scheffers, secretaresse van Ir. J. A. Emmens, verloofde zich 28 November met de heer H. Bloem. Onze zeer hartelijke felicitaties met dit heuglijk gebeuren. In verband met een splitsing van de afdeling winkelverkoop over het Amsterdamse en Rotter damse rayon, zal de heer Veenhof begin Januari van Rotterdam naar Amsterdam worden overgeplaatst. In Rotterdam zal de heer von Holtz in plaats van de heer Veenhof de heer Bakker assisteren. Onze verbandmeester in Rotterdam, de heer H. J. v. d. Eist, was op 27 November j.l. 35 jaar getrouwd met mej. E. Jobse, althans zo heette zij 35 jaar gele den. Onze hartelijke gelukwensen. Onze Rotterdamse personeelsleden N. de Rot (Directie-chauffeur) en G. J. Veldkamp (Chef Con trole) werd de Landsteinerpenning toegekend, het geen betekent, dat zij 5 keer optraden als bloedgevers voor het Nederlandsche Roode Kruis. Het echtpaar D. Gripv. d. Linden uit Rotterdam vierde 5 December zijn zilveren bruiloft. Ter verdui delijking (er zijn diverse Grip's in ons bedrijf), be doeld wordt de baas van de mouterij en ziederij. Namens de lezers van Vers van 't Vat, wensen wij het zilveren bruidspaar van harte geluk. Voorts gaan onze felicitaties naar het Rotterdamse echtpaar J. C. MolijnLigthart, eveneens 25 jaar ge trouwd (19 December). Ook hier is het wellicht goed als nadere toelichting te vermelden, dat de heer Molijn werkzaam is in de gistkelder, want anders zouden misschien de heren uit de mouterij en de leg- kelder denken, dat ze in gebreke waren gebleven hun Molijn in de bloemetjes te zetten. Lest best. De heer Th. P. Dubbeld (machinekamer Rotterdam) en mevrouw A. M. C. Dubbeldde Roodt waren de dag voor Kerstmis veertig jaar getrouwd. Daarbij vergeleken zijn de vorigen slechts paartjes in de wittebroodsweken. Wij wensen beide getrouwen heel hartelijk geluk en nog vele jaren in goede ge zondheid. De heer H. Wagemans, propagandist met stand plaats Amsterdam, is overgeplaatst naar onze Rotter damse Brouwerij ter versterking van onze vertegen woordiging bij de horecabedrijven in de stad Rotter dam. Op 19 November 1903 traden in het huwelijk de heer Bastiaan Schaap van onze brouwerij Amsterdam en mej. Jacomijntje Teeken. Wij bieden deze getrou wen, die dus onlangs hun gouden echtvereniging vierden, onze hartelijke felicitaties aan en wensen mevrouw Schaap spoedige beterschap. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de heer JOH. DE MOOR, oud 67 jaar, gepensionneerde van onze brou werij Rotterdam. Aan de heren J. Kapsenberg en J. Otte van onze Rotterdamse Brouwerij werd op 18 December j.l. de Landsteinerpenning uitgereikt in verband met het feit, dat zij vijf maal bloed afstonden voor de bloedtrans fusiedienst van het Nederlandsche Roode Kruis. De Landsteinerplaquette voor vijftien bloedtransfusies werd uitgereikt aan de heer J. Plagge. Uit Rotterdam meldt men ons nog de verloving van de heer B. van Noortwijk (export-afd.) met Hilly Askes. Onze hartelijke gelukwensen aan het jeugdige paar. De heer A. Th. de Rooy, een monteur uit de garage van onze Amsterdamse brouwerij, stapte op 28 Novem ber j.l. in het huwelijksbootje met mej. Joh. P. van der Sluis. Onze hartelijke gelukwensen gaan naar de Helmholzstraat 22. De heer F. Klein van de afdeling fustencontróle in Amsterdam heeft onze dienst op 31 December j.l. met pensioen verlaten. Wij wensen hem van ganser harte toe, dat hij vele jaren in goede gezondheid van zijn rust mag genieten. 7oSe\ In een Venezolaanse krant was men al evenzeer getrof fen door ons „kellnertje" als de Hollandse bladen ten tijde van Mr. Stikker's benoeming tot minister: men gaf onze reclamefiguur het hoofd van Drs. Rinkel, tekende (natuurlijk) een molen op de achtergrond en zie hier een ongedachte reclame voor het nieuwe bier in Venezuela, waar men nu Heineken's meteen goed kent.

Vers van 't Vat | 1954 | | pagina 16