ROTTERDAM 11 S. EN O. „H.B.B.A." Grote gebeurtenissen werpen hun schaduw vooruit, ja zo is het. Een domper op de stemming van al onze clubleden is het verdwijnen van onze biljartzaal en hoewel wij natuurlijk allen verheugd zijn over de groei en bloei van onze Amsterdamse brouwerij, zul len wij dit verdwijnen toch als een pijnlijk gemis voelen. Onze gehele geschiedenis hangt nauw samen met deze zaal, maar allée, met behulp van onze sympathieke directie komen wij door deze moeilijke tijd zeker heen enwij komen terug. De biljarters en klaverjassers zitten alvast niet bij de pakken neer en zij organiseren twee grote tournooien; de biljart afdeling het traditionele nederlaagtournooi met 10 sterke tegenstanders, de klaverjasafdeling krijgt liefst 24 tegenpartijen te bekampen. Heren en dames succes, en wij vertrouwen op Uw aller medewerking. Onze voetballers, waar wij dit jaar grote verwach tingen van hadden, begonnen de competitie zeer on volledig en daarom teleurstellend. Het herstel is echter al ingetreden, zodat in deze zware en gelijk waardige afdeling nog van alles mogelijk is. Heren, verrast Uw bestuur nu eens met een goede plaats op de ranglijst. Het kan, dus het moet. Mag ik U tot besluit een lied laten zien en horen, gemaakt door een zekere heer De Bo, die kennelijk geïnspireerd is door één onzer „Happy Players", die dit gedicht met zeer veel succes op onze laatste con tactavond ten gehore brachten? J. J. M. Hollander. VOETBALVERENIGING H.B.B. Zondag 8/11 22/11 29/11 6/12 13/12 H.B.B.R.M.V.Z. 3—3 SunriseH.B.B. 14 T.O.G.Z.—H.B.B. 0—1 H.B.B.—G.V.M.D. 4—2 H.B.B.—S.V.O. 4—2 Door deze uitslagen heeft H.B.B., dat de eerste com petitiewedstrijden steeds een nederlaag leed en daar door ook bijna onderaan stond, zich aardig omhoogge werkt en bezet momenteel de 5e plaats op de ranglijst. Sedert aanvoerder Nelis Crusifix de spilplaats bezet is het steeds crescendo gegaan en met spelers als een Jan van Meggelen en Leen Miedema is de verdedi ging van H.B.B. sterk en moeilijk te passeren. Volhouden boys zo, van een kampioenschap durf ik nog steeds niet te dromen maar in de bovenste helft kunnen wij beslist blijven. Hier volgt de competitiestand per half December: Gesp. Gew. Gel. Verl. Punten 1. G.V.M.D 13 9 0 4 18 2. F.I.O.S. 13 7 3 3 17 3. O.B.R 13 8 1 4 17 4 Schied. Boys 13 7 3 3 17 5.' H.B.B 13 5 4 4 14 6. T.O.G.Z 13 6 1 6 13 7. Sunrise 13 5 2 6 12 8. S.V.O 13 3 2 8 8 9. H.A.V.O.O.R. 13 3 1 9 7 10. R.M.V.Z 13 2 1 10 5 F. S Heineken's Brouwerij Mannenkoor-Rotterdam Het Bestuur van het Heineken's Brouwerij Mannen koor wenst Directie, Donateurs(trices), Leden en hun familie en verder alle vrienden van het koor, EEN GELUKKIG NIEUWJAAR. J. C. GRUND, Secretaris. H.P.U. LIED I We gingen op een Zondag Hel weer was werkelijk schoon. De paden op, de lanen in Met Maarse en met Kroon. De Heineken's Directie Had bussen afgehuurd En daarmee al het personeel Naar builen toe gestuurd. De bussen gingen rijden Tot één het stopsein gaf, Want Ome Joop kwam aangerend Zijn wekker liep niet af. Refrein: Heineken's Hier! Neem een pul, want dat spul Dat staat bovenaan. Heineken's Ilier! Hen je vol, dan heb je lol En zal je zingen gaan: Heineken's Hier! Of je komt in Oost, Zuid en West Wie dat drinkt hoor je steeds weer zeggen: Het bier is goed Het bier is fijn Het bier is best. II We werden onderweg Met bier en broodjes goed veneend En voorop reed een smeris Maar van achteren een agent. Dal was voor liet verkeer, Voor veiligheid en voor de rest. De Heineken had voorrang Want het bier dat was weer best. Hij Ouwehand in Rhenen Was het al een uur of tien En menigeen kon daar toen Zijn familie weer eens zien. Refrein. III De bussen kwamen toen In 'l Nationale park te staan. We konden naar het museum Of een andere kant op gaan. Zo was er één, die met een kroes Een kraantje had ontdekt, Hij heeft aan minstens honderd man Gemeente Pils verstrekt. Een ander stapte in een Ponnywagen met een zucht Hij ging omlaag en 't arme paard Hing met zijn pootjes in de lucht. Refrein. IV In Arnhem stond een fijn diner, Dat was naar onze zin, We propten ons daar vol Tot even boven onze kin. Daarna zijn we helaas vertrokken In de richting Amsterdam. Waar heel de stoet met veel lawaai De stad weer binnenkwam Chauffeurs en begeleiders, Hierbij ons compliment. De E.H.H.O. had deze dag Geen enkele patiënt. Refrein. V Tot slot nog onze hulde Bestuur, Uw werk was af. 't Is zeker dat U ons Een goed verzorgde bustocht gaf. Wanneer dit soms het volgend jaar Weer wordt geprolongeerd, Is 't logisch dat dan Ome Joop Z'n wekker repareert. Want of j' ons Pilsje drinkt in huis, Op straat of in de kroeg, Voor dit Heineken's product Heb je beslist nooit tijd genoeg. Refrein.

Vers van 't Vat | 1954 | | pagina 11