^amiliecjroeten per ^Q&clio (II) HEINEKEN'S SPORTVERENIGING Toen wij ons vorig artikel tje schreven was het nog de vraag of Soerabaja de op 11 Augustus uit gezonden radio- groeten goed zou hebben ontvan gen: wij in Ne derland hadden immers niets ge hoord (met uit zondering van de Familie Tolhoek in Utrecht naar wij later verna men). Daar was de ontvangst wèl goed geweest. Wat Soerabaja betreft, reeds de volgende dag schreven de em ploy's, wier fa milieleden gespro ken hadden, een door hen allen on dertekende, harte lijke brief aan de Directie in Ne derland om te be danken voor het genomen initiatief en de wijze van uitvoering. Het was dus niet ten onrechte, dat wij de Wereldomroep de vorige maal lof hebben toegezwaaid: ook onze mensen in Soerabaja hebben hun prestatie en hun medewerking zeer gewaardeerd. Datzelfde geldt trouwens voor hun families in Nederland: zij behou den een prettige herinnering aan ons samenzijn in de studio, en om dit evenement voor de historie vast te leggen plaatsen wij hierbij de foto, welke het foto bureau Vermeulen bij die gelegenheid in de N.C.R.V.- studio heeft gemaakt. Het spreekt van zelf, dat nu de uitzending naar Soerabaja een succes is geweest, wij ook de Heineken- employé's elders ter wereld een dergelijke ontspan ning en in het bijzonder een zeer persoonlijk con- Tijdens de opname. tact met het Vaderland en met Thuis even gaarne gunnen. Wij hebben daarom opnieuw een beroep ge daan op de Wereldomroep en het doet ons genoegen, dat wij dit instituut waarvan de meesten onzer eigenlijk te weinig weten andermaal bereid heb ben gevonden een groetenprogramma te verzorgen. Als alles gaat zoals wij dit wensen dan zullen de Heineken-employé's in Singapore, Lagos en Caracas „op 'n mooie dag in November" de stemmen horen van hun naaste verwanten in Nederland. Laten wij hopen, dat ook deze uitzending slaagt! J. P. De competitie in Soerabaja was onderverdeeld in 3 klassen, t.w. A, B en C en de H.S.V. werd als new-comer in de C-klasse ingedeeld met het volgende team: de heren Franciscus en Tan Kian Sing, single, en de heren Lo Tjwan Liang en Pattipeilohy, double. Geen enkele wedstrijd werd verloren zodat „Heineken's" (zo wordt ons team steeds genoemd) ongeslagen kampioen werd in de C-klasse. Onderstaande foto stelt het kampioensteam voor in hogerge- noemde volgorde. Het dit jaar behaalde succes geeft de H.S.V. aanleiding om het volgend jaar met twee teams uit te komen, het ene in de B- en het andere in de C-klasse. Het kampioenschap werd gevierd op 5 September met een feest, georganiseerd door de Ontspannings-afdeling van de H.S.V., welk feest, gehouden in de ontvangstzaal van de brouwerij, klonk als een klok. Op dit feest vond ook de uitreiking van de wisselbeker plaats in verband met de gehouden interne kampioenschappen. De heer Franciscus was de gelukkige, daar hij, evenals vorig jaar, clubkampioen werd. Gememoreerd dient te worden dat tot 1951 en te rekenen vanaf het Kersttournooi 1948 de heer Van der Eijk H.S.V.-kampioen was. SOERABAJA In dit jaar werd voor het eerst door de tennisafdeling van de H.S.V deelgenomen aan de clubcompetitie-wedstrijden, geor ganiseerd door de Indonesische Lawn Tennis Bond.

Vers van 't Vat | 1953 | | pagina 5