RECORDS Herfst in de hoofdstad (Dankbetuigingen m mm zijn er om gebroken te worden, denkt onze Ex port-afdeling en zo heeft zij het afgelopen boek jaar voor de zoveelste maal achtereen een om- zet-record verbeterd. Hier ziet men de lading van een partij bier voor West-Afrika met behulp van de beroemde „pal lets", die het transport de laatste jaren zo aan zienlijk hebben verge makkelijkt. De scheeps wand op de achtergrond is nauwelijks te onder scheiden. Op de toppen van cle blaren Valt een milde zonneschijn, Die de late zomerweelde Wondermooi van kleur doet zijn. Door de herfstwind voortbewogen Losgelaten door een vlaag, Vallen d'eerste najaarsblaren Langzaam, talmend naar omlaag. In de straten van de hoofdstad Hangt een scherpe asfaltlucht, En het mensdom alle dagen Van „model"-tramrijden zucht. Door „Bestrating" opgebroken En „Beplantingen" gerooid, Is 't Wetering-„plantsoen" herboren, Levensgevaarlijker dan ooit! H.v.Z. De verschijning van „Vers van 't Vat" geeft mij de gele genheid om allen, die op materiële wijze hun belangstelling getoond hebben bij mijn jubileum, hiervoor nog mijn harte lijke dank te betuigen. Ik hoop dat U mij niet van ondank baarheid hebt beticht toen ik dit punt niet in mijn dank woorden aanroerde, maar het vrouwelijk geslacht is nu een maal niet zo van de tongriem gesneden als het andere deel der aardbewoners, terwijl voorts de vele blijken van waar dering en sympathie, die ik op 11 Sept. jl. mocht ontvangen, mij zo'n licht gevoel in het hoofd gaven dat ik mijn gedach ten niet goed kon bepalen. Ik ben daarom blij dat de verschijning van dit blad niet al te lang op zich heeft laten wachten en ik dit verzuim nog kan goed maken, voordat men kan spreken over het ophalen van oude geschiedenissen. Intussen zullen, wanneer U deze regels leest, ook mijn wensen t.a.v. het koelkastje geconcretiseerd zijn en zal dit, naast hetgeen ik verder mocht ontvangen, een zeer waarde volle berinnering vormen aan een kwart eeuw prettige samen werking, die ik steeds zeer op prijs heb gesteld. J. M. AGATZ. Voor de vele blijken van belangstelling op de dag van bun 50-jarig huwelijksfeest ondervonden, zeggen de heer en mevrouw Hirt Schenk allen, die deze dag tot een onver getelijke hebben gemaakt, hartelijk dank. Voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij mijn thuiskomst uit het sanatorium, zeg ik, mede namens mijn echtgenote, Directie, Chefs, Collega's alsmede de S.C. hartelijk dank. K. B. SMINK. BEDRIJFSONGEVAL Een Zweedse kantoorbediende moest onlangs in kantoor tijd zo van ganser harte geeuwendat hij zijn kaak ontzette waardoor hij zijn mond niet meer kon sluiten. Hij begaf zich per taxi naar een dokterdie het euvel verhielp. De rekening van de dokter bood de kantoorbediende aan zijn iverkgever aan, want, zo zei hij, het ongeval is in kantoortijd gebeurd en moet als bedrijfsongeval worden aangemerkt.... Hiermede wil ik een ieder mijn zeer hartelijke dank betui gen voor de buitengewoon vriendelijke belangstelling, woor den en daden ter gelegenheid van mijn afscheid van de brouwerij. Vele jaren nrocht ik het genoegen hebben bij Heineken te werken. Het zal mij straks in mijn nieuwe werkkring in Canada tot steun zijn dat Uw collegialiteit mij steeds in staat stelde tot goede prestaties. Ook namens mijn vrouw en kinderen hartelijk dank. Het gaat U allen goed. B. VOGELESANG DE JONG.

Vers van 't Vat | 1953 | | pagina 2