het Leven in óe brouwgrij 16 Ook in dit Vers van 't Vat kunnen wij weer diverse medewerkers gelukwensen met hun huwelijk. Wij beginnen met de Rotterdammers: Mej. M. Th. Simons van het laboratorium stapte samen met de heer A. J. Kreuger in het huwelijks bootje op 2 October j.l. De heer H. P. R. J. van de Voort, onze nieuwe ver tegenwoordiger in Zuid-Limburg, zette de grote stap reeds op 11 September j.l.; hij trad in het huwelijk met mej. E. Stöppler. De heer Aart Verhoeven van de bazencursus be leefde de onvergetelijke dag op 15 September; hij kreeg het „Ja"-woord van mej. F. Hoevenberg. Een dag later werd het huwelijk voltrokken tussen de heer H. B. Buys (emballage) en mej. M. van Oostrum. En tenslotte is er dan nog het misschien al oude maar toch belangrijke nieuws, dat de heer G. A. van Ginneke van de afd. Expeditie zijn vrijgezellenbestaan heeft opgegeven; op Zaterdagmorgen 3 October werd zijn huwelijk met mej. A. Plattèl ingezegend. Aan al dezè jonge echtelieden onze hartelijke ge lukwensen. Eveneens gaan onze gelukwensen naar de heer W. F. v. d. Beyl (momenteel op wachtgeld), die op 24 September het feit herdacht, dat hij 40 jaar geleden trouwde met een jongedame die toen nog heette mej. M. J. A. Furst. Bewondering hebben wij voor de heer B. Vogele- sang de Jong, die bijna 23 jaar in dienst was van onze brouwerij (Onderhoud I) en op 29 September met zijn gezin naar Canada vertrok waar hij zijn diensten heeft aangeboden aan een werkgever, die eveneens een brouwerij exploiteert (het bloed kruipt enz.). Voor degenen, die willen corresponderen vermelden wij zijn adres: B. Vogelesang de Jong, 1923 Tecumsch Road, Calgary Alberta, Canada. Ook Piet Weerheim van de afd. Boekhouding, wel bekend uit de laatste revue „Uw Heineken's meneer", zei de brouwerij vaarwel maar ook hij blijft in het bier. Hij opende op 18 September het gerestaureerde „Rotterdams Koffiehuis" in Delft. Proost Piet en veel succes. En nu gaan wij over naar de Amsterdammers: De heer v. d. Togt, vertegenwoordiger in Zuid- Limburg, is thans weer evenals voor de oorlog - werkzaam voor onze brouwerij in Amsterdam. In Zuid-Limburg werd hij opgevolgd door onze nieuwe vertegenwoordiger, de heer H. v. d. Voort. In Amsterdam nam men „voorlopig" afscheid van de heer H. Walpot, die ons verliet wegens militaire dienst. Wij wensen hem een goede tijd in 's Konings Wapenrok. Een afscheid om andere reden was dat van de heer G. A. van Rossum, chauffeur in Amsterdam, die op 1 September j.l. met pensioen ging. Wij wensen hem toe, dat hij nog lange tijd van zijn welverdiende rust zal genieten. Mej. H. Caron, van de reclame-afdeling in Amster dam, trad op 29 September in het huwelijk met de heer D. Kapteyn. Het jonge paar hoopt begin 1954 te arriveren in Sorong (Nieuw-Guinea). De heer S. Minnema, assistent van de verkooplei ding in Amsterdam, huwde in Heemstede met mej. E. Désandré. Ook aan hen onze zeer hartelijke geluk wensen. Tenslotte nog weer een Rotterdams bericht. Mej. Nel van der Sluys, van de boekhouding (afd. flessen- bier), verloofde zich op 31 October met de heer A. van Dijk. Hartelijk gefeliciteerd, vrienden! De radio-uitzendingen naar onze vrienden in Singa pore, Lagos en Caracas zullen plaats vinden op 25 November a.s. Tijdstip en golflengte worden nader bekend gemaakt. IN ONZE DIENST TRADEN: Amsterdam: 7- 9-'53 Mej. C. F. Volder (reclame-afdeling) Rotterdam: 17- 8-'53 Mej. G. Schaddenhorst (flessenadm.) 17- 8-'53 Mej. A. Voogt (exportafd.) 1- 9-'53 Mej. A. Brouwer (telefoniste) 1- 9-'53 Mej. L. Th. Freimann (afd. Buitenland) 1- 9-'53 Mej. M. Jageman (exportafd.) 1- 9-'53 Mej. A. de Jong (V.O.) 1- 9-'53 Mej. J. v. Klaveren (fustcontröle) 1- 9-'53 Mej. A. Oosten (fustcontróle) 1- 9-'53 Mej. M. den Ouden (fustcontróle) 1- 9-'53 Mej. A. v. Wissen (acc. afd.) 1- 9-'53 A. J. Dieleman (vertegenwoordiger winkel verkoop) 1- 9-'53 A. J. Steens (vertegenwoordiger winkelver koop) l-10-'53 F. v. d. Mespel (exportafd.) l-10-'53 Mej. J. Toneman (analyste) l-10-'53 C. Bothof (acc. afd.) ONZE DIENST VERLIETEN: Amsterdam: 30- 9-'53 Mej. J. W. Caron (reclame-afdeling) G. H. Tax (fabriek) T. Tang (fabriek) P. J. Goossens (fabriek) J. C. R. Anspach (fabriek) D. Willems (fabriek) G. Bushoff (fabriek) J. Zant (fabriek) Ch. J. H. Bijvoet (fabriek) Rotterdam: 22- 8-'53 Mej. Th. W. Collignon (inkoop afd.) 31- 8-'53 Mr. G. M. Bierman (verkoopleider) 31- 8-'53 Mej. J. C. Knoop (fustcontróle) 31- 8-'53 Mej. M. Th. Simons (analyste) 18- 9-'53 J. Haagsma (techn. verz. dienst) 30- 9-'53 Mej. J. Vaatstra (fustcontröle) Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden, op 23 September 1953, van de heer THEODORUS G. M. HULSKER, oud 82 jaar, gepensionneerd schilder te Rotter dam.

Vers van 't Vat | 1953 | | pagina 16