KLAVERJASSEN. In de gezellige cantine van het Stadstimmerhuis vond op Woensdagavond 19 Augustus de laatste wed strijd plaats van de zeskamp. Alle deelnemers waren aangetreden voor de finale, die alleszins spannend zou worden. Wij stonden op de eerste plaats, maar hoe gering het verschil was bleek toen de secretaris van de zes kamp, de heer G. W. Feyen, de laatste stand bekend maakte, welke ik volledigheidshalve hieronder laat volgen: No. 1 H.B.M. 165.838 pt. No. 4 v. Nelle 163.063 pt. 2 Tediro 165.750 5 P.C.K. 161.994 3 Hermand. 165.212 6 Oranjeb. 158.737 Daar wij verleden jaar alle prijzen in de wacht had den gesleept, was de animo groot om ons van de eerste plaats te verdringen en de mooie wisselbeker van eigenaar te doen veranderen. Vooral de politie mensen van Hermandad lieten blijken, dat zij er alles op zouden zetten om de eerste prijs te arresteren. Nu zijn H.B.M.-ers gemoedelijke mensen maar als ze geprikkeld worden zijn ze tot alles in staat en dien overeenkomstig verpletterden zij dan ook prompt de politiemannen met een drieduizend punten, terwijl gelijk nog beslag werd gelegd op de eerste prijs, toe gekend aan die vereniging die de meeste punten be haalt op één wedstrijdavond. De einduitslag werd aldus: No. 1 H.B.M. 185.618 pt. No. 4 v. Nelle 181.363 pt. 2 Tediro 183.829 5 P.C.K. 180.557 3 Hermand. 181.874 6 Oranjeb. 175.537 Prijs voor de hoogste wedstrijdavond: H.B.M. 19.780 pnt. Koppelprijs voor de meest behaalde punten uit één partij de heren: Van Baarle en Weiman van Tediro 2277 pnt. Om de wisselprijs definitief in ons bezit te krijgen moeten we volgend jaar voor de derde achtereenvol gende maal de eerste plaats kunnen bezetten. Laten we afspreken, dat we onze uiterste best zullen doen, dat huzarenstukje uit te halen. -T. H. BRIDGECLUB H.B.M. ROTTERDAM Op 25 September j.l. werd in de Raadskelder de jaarvergadering gehouden. Zoals elk jaar, verliep deze vergadering vlot en ongedwongen en was er gelegenheid voor een vrolijke noot. Het bestuur onderging een wijziging, aangezien de heer J. Ooster broek zijn functie als penningmeester beëindigd wilde zien. De heer Oosterbroek werd door de voor zitter, de heer Van Hoffen, uit naam van bestuur en leden hartelijk dank gezegd voor de buitengewone accurate wijze, waarop hij steeds zijn taak als pen ningmeester had vervuld. Als nieuwe beheerder van de bridgekas werd aangewezen de heer G. A. Jansen. Wedstrijdleider werd de heer N. A. Huisman, terwijl de heren J. Vermeule en G. J. Giltay als assistenten werden gekozen. Secretaris van de bridgeclub H.B.M. bleef de heer G. J. Giltay. Op 9 October werd in de Raadskelder een openings drive gehouden. Op deze avond werd de heer Huis man een kleed aangeboden, zijnde een geschenk van de bridgeclubleden i.v.m. het 40-jarige brouwerij jubileum van genoemde heer. Aan deze drive waren wederom prijzen verbonden, zodat er intens gespeeld werd. Doordat de heer Huisman gezorgd had voor een hartige hap, werd er als tegenhanger veel gedronken, met als hoofdschotel natuurlijk bier. Moge dit een stimulans zijn voor de bedrijfscompetitie „Bridge" om goede resultaten te bereiken. Dan zal het bridgege- zelschap van de H.B.M. het wellicht nog eens beleven, dat zij no. 1 zullen worden! REIS VERENIGING „VERS VAN 'T VAT" Zaterdag 12 September j.l. vierden de leden het drie-jarig bestaan hunner vereniging. In de afgelopen jaren is wel gebleken, dat „Vers van 't Vat" in een behoefte voorziet en dat zij is uitgegroeid van een groepje reisluchtigen tot een krachtige club van lou ter vrienden. Eén van de grote winstpunten is wel dat men elkaar heeft leren waarderen buiten de sfeer van alledag. Een ieder weet, dat er voor een feest (buiten de feestvierders) heel wat komt kijken. Doch het voor deze gelegenheid ingestelde feestcomité, bestaande uit de heren A. Schreuder, C. van Krimpen en P. van Twigt, heeft ongetwijfeld de hooggespannen ver wachtingen nog overtroffen. Niemand zal willen ont kennen, dat het zó'n avond is geweest, die alleen maar weer veel te gauw om was. Dit was niet in de laatste plaats te danken aan de komiek Ome Joop en de accordeonnist Ome Cor. Direct na het welkomstwoord van de voorzitter, dhr. De Man, sloegen zij de stemming er al in. Vooral het optreden van „de Rooie" ontlokte lachsalvo's aan de „Dames en Mensen". Lachen maakt echter dorstig. Maar als het waar is, dat de lach de broeder is van de dorst, dan moet bier toch wel de vriend van beide zijn. Lachende mensen en bier, is er meer nodig voor ontspanning na veelal inspannende werkzaamheden overdag? Ons past tevens nog een speciaal woord van dank aan al die naamlozen, die door hun belangeloze mede werking tot het succes van deze avond hebben bij gedragen. Terwijl anderen zich ontspannen, spannen zij zich in, met het eenvoudige besef, dat bepaalde werkzaamheden nu eenmaal niet uit zichzelf gebeu ren. De vereniging kan terecht trots zijn op zulke leden. J. ZWANENBURG, Secr. GEBOREN: Amsterdam: 4- 5-'53 Anja, dochter van H. M. Versteeg, hoofd boekhouding. 12- 5-'53 Ingrid Barbara, dochter van J. Keiler, bui tenland. 12- 8-'53 Maria Anna, dochter van H. van der Werf, buitenland. 22- 8-'53 Helena Antonia Petronella, dochter van C. Somers, kuiper. 19- 9-'53 Marjolein, dochter van Ir Bannink, bedrijfs leider Soerabaja. 25- 9-'53 Marja, dochter van G. Dooijeweert, electri- ciën. 29- 9-'53 Richard Albert, zoon van A. v. d. Linden, sloeper. Rotterdam: 28- 8-'53 Pieternella Maria, dochter van K. Enzlin, exportafd. 29- 8-'53 Cornelia Johanna, dochter van L. Rijkhoek, onderhoud I. 30- 8-'53 Auke Cornelis, zoon van J. Ykema, ass. be drijfsleider. ll-10-'53 Philibert Theodorus Michael, zoon van Th. J. v. d. Heyden, machinekamer. Eindhoven: 19- 8-'53 Josephina Theodora Gardina, dochter van P. C. H. Verkennis, chauffeur. 14

Vers van 't Vat | 1953 | | pagina 14