De Fotowedstrijd J. PERDIJK PERSONEELSWIJZIGINGEN 3 Op 1 Juni 1.1. is in dienst van Heineken getreden de heer J. Perdijk, wiens foto U hierboven afgedrukt vindt. De heer Perdijk zal het centrale punt vormen, waarbij alle personeelsaangelegenheden samen komen. Hij zal dus veel met het personeel in al zijn geledingen te maken krijgen en dit is de reden, waarom wij hier iets uitvoeriger dan gebruikelijk is, op de positie van de nieuwe functionaris ingaan. De heer Perdijk is reeds vele jaren in een ander groot bedrijf als chef van de afdeling Personeelszaken werkzaam geweest. Zijn taak bij ons is in de allereerste plaats alle aangelegen heden, die onder het begrip personeelsbeleid vallen, te coör dineren. Bij het aannemen van personeel of het wijzigen van de functies van het personeel zal de heer Perdijk als selecteur voor en adviseur van de bestaande personeelschefs optreden, waarbij hij zijn bemiddeling ook zal verlenen ten aanzien van het door ons naar het buitenland uit te zenden personeel. Wij wensen de heer Perdijk bij de vervulling van zijn taak alle succes toe en hopen en verwachten, dat zijn optreden ten goede zal komen zowel aan het personeel als aan onze onder neming. Om nu te zeggen dat we al talloze inzendingen voor de fotowedstrijd hebben ontvangen, neen, dat zou in strijd met de waarheid zijn en de waarheid is ,,ons hoogste goed." Maar het is wel zo, dat we vóór 1 October een stroom van foto's verwachten: leuke foto's, mooie foto's, originele foto's, levendige foto's, maar bovenal scherpe foto's mits betrekking hebbend op Uw vacan- tie 1953. De aardigste foto's zullen in „Vers van 't Vat" worden opgenomen en natuurlijk met een prijs wor den beloond. Inzendingen voor Amsterdam aan de Reclame afde ling, voor Rotterdam aan de Correspondentie afde ling, liefst in enveloppe, vermeldend de afzender en het opschrift: Fotowedstrijd. Amsterdam De hoofdboekhouder van ons kantoor Amsterdam, de heer J. van der Horst, heeft van zijn dokter de raad gekregen het werken een klein beetje kalmer aan te doen. In verband daarmede is de heer T. Diekema, tot dusver hoofdboekhouder en chef de bureau van ons kantoor Rotterdam, belast met het toezicht op de administraties van onze kantoren Amsterdam en Rotterdam. Daardoor was het nodig, dat de admi nistratieve staf van ons kantoor Rotterdam werd uit gebreid. Dit is geschied door de aanstelling per 16 Maart 1.1. van de heer A. J. Kamphorst, lid van het Nederlandsch Instituut van Accountants, als chef van de administratie. In verband met het vertrek van de heer K. J. Mulder naar onze brouwerij in Caracas, werd de heer J. F. Stap, voordien de rechterhand van de heer Van der Horst, belast met de leiding der administratie van de afdeling Buitenland. Als opvolger van de heer Stap is per 1 Mei 1953 aangesteld de heer J. Nijman, lid van het Nederlandsch Instituut van Accountants. De heer H. M. Hansen, die einde Juni uit Venezuela in Nederland terugkeerde, zal de leiding van de ver koop in de stad Amsterdam en omgeving van de heer C. W. van de Griendt overnemen. De heer Van de Griendt krijgt tot taak de directie te assisteren op het terrein van de verkoopsontwikkeling, training van commerciëel personeel, etc. Als assistent van Mr. K. L. Beyen, kwam op 15 Juni 1953 Mr. H. J. Jansz in onze dienst. Te zijner tijd zal onder leiding van Mr. Beyen, Mr. Jansz ook regel matig in Rotterdam komen voor het geven van juri dische adviezen. Rotterdam. Van het vertrek van Mr Bierman, die de functie van directeur heeft aanvaard van de N.V. Bataafsche Accufabriek Rotterdam, zijn enige mutaties in de verkoopleiding van onze Rotterdamse brouwerij het gevolg geweest. De heer Vestergaard zag zich mede belast met de zorg voor het rayon van Mr Bierman. De heer Berke meier zal zich blijven belasten met de stad Rotterdam en een belangrijk deel van de provincie Zuid-Holland. Voorts is een verkoopssecretariaat gevormd be staande uit de assistent-verkoopleiders de heren Harmse, Drijver en Wolff, van wie de heer Drijver zich speciaal met de buitendienst zal bezighouden. Tengevolge van het vertrek van de heer Barto, die zich zelfstandig heeft gevestigd, de benoeming van de heer Schrama tot directeur van de N.V Vrumona, de bevordering van de heer Grevink tot hoofdvertegenwoordiger, de verhuizing van de heer Hoogvliet van het stadsrayon naar het provincie rayon en de gewijzigde taak van de heer Drijver, zijn ook in de sector van de vertegenwoordigers ingrijpende wijzigingen gekomen.

Vers van 't Vat | 1953 | | pagina 3