het Leven in öe brouwcrij 16 In ons vorig nummer stond bij de vermelding van de gouden bruiloft van de heer en mevrouw Reygers Verheus abusievelijk, dat de heer Reygers gepen- sionneerde was van onze brouwerij te Rotterdam, hetgeen had moeten zijn Amsterdam. Wij ontvingen van het gouden echtpaar een foto, welke wij hier onder publiceren. De Amsterdammers zullen hun oude vriend nog wel herkennen en het met ons eens zijn, dat hij er nog patent uit ziet. In Amsterdam trad op 6 Mei in het huwelijk de heer A. v. d. Linden, werkzaam als sloeper bij de legkelder met mej. C. C. M. Berck-Beelenkamp. Onze hartelijke gelukwensen. In Rotterdam trad in het huwelijk mej. H. W. Holzhauer van de afdeling Correspondentie met de heer H. Sutterland. Wij feliciteren van harte met dit feest, dat op 20 Juni plaats vond. Eveneens in Rotterdam stapte in het huwelijks bootje mej. R. Groeneveld van de afdeling Winkel verkoop. Ook aan haar en haar echtgenoot de heer J. de Vos onze hartelijke gelukwensen. Ook onder Personalia Buitenland stond vorig maal een verkeerde plaats genoemd. In het laatste be richtje over de heer van Eerbeek leze men Rot terdam in plaats van Amsterdam. Zowel uit Amsterdam als uit Rotterdam kregen wij verscheidene enthousiaste verhalen over de tocht naar Arnhem (of beter gezegd door half Nederland) en de boottocht naar de kersenboomgaarden bij Vianen. Helaas was er geen gelegenheid om alles onverkort te plaatsen; de foto's zullen u naar wij aannemen een indruk geven van de gezelligheid als woorden tekort mochten schieten. Er valt nog een rectificatie te maken. Op 14 Maart trad de heer C. A. F. Boskemper, stoker in Am sterdam, in het huwelijk met mej. G. S. van Raan. De namen in het vorige Vers van 't Vat waren onherkenbaar verminkt. Onze excuses. Op 15 Juli j.l. vierde ons redactielid, de heer P. van Alem, Amsterdam, zijn 65ste verjaardag. De heer Van Alem zal met ingang van 1 Oct. a.s. met pensioen gaan- en dientengevolge aftreden als redactielid. We wensen hem toe dat hij nog vele jaren in goede ge zondheid van zijn pensioen mag genieten. Ook ditmaal mogen wij weer twee gouden brui loften signaleren. Op 27 Mei waren het de heer D. D. Gonlag, gepensionneerde van onze brouwerij Rotterdam en mevrouw L. GonlagAantjes, die hun 50-jarig huwelijksfeest vierden en op 10 Juni waren het de heer J. v. d. Hoff, gepensionneerd controleur in Rotterdam en zijn vrouw M. v. d. HoffMeijer, die hun gouden bruiloft vierden. Aan beide gepen- sionneerden nog onze zeer hartelijke felicitaties. Wij moeten toegeven, dat wij hiermee niet tot de eersten behoren, maar ja „Vers van 't Vat" verschijnt nu eenmaal niet zo dikwijls. Dan zijn er in Rotterdam nog diverse huwelijken te vermelden. De heer Jac. de Wilde, vertegenwoor diger met standplaats Groningen, van onze afdeling Winkelverkoop, met mej. J. E. Gerbers op 21 Mei j.l. en zes dagen later stapte de heer M. Bindemanis van de pekkerij met mej. M. Wingelaar in het huwelijks bootje. De heer D. A. Dicker van het biermagazijn vormde met mej. C. van Beugen het bruidspaar van de volgende maand (hun huwelijksdatum was 24 Juni), terwijl op 23 Juli de heer C. Kortekaas van de bazencursus voor het leven werd verenigd met mej. C. A. P. H. Harteveld. Aan al deze bruidsparen de hartelijke gelukwensen van „Vers van 't Vat" namens alle lezers. De heer C. Kooyman van onderhoud I in Rotter dam ontving onlangs 25,beloning voor een ar beidsbesparende uitvinding in de pekkerij, waar mede wij hem van harte feliciteren. De heer J. J. Wolff (Rotterdam) verwierf een dezer dagen met lof het diploma afd. Brouwerij van het Landbouwinstituut van de Universiteit te Leuven. Wij wensen hem met dit succes van harte geluk. Zoals reeds elders in dit nummer vermeld is de heer Wolff tijdelijk gedelegeerd naar de verkoopleiding. Hiermede wordt beoogd in de allereerste plaats een nauwere samenwerking tussen de technische en commerciële staven en in de tweede plaats een reeds lang gezochte versterking van de verkoopleiding met een brouwtechnisch geschoolde kracht. Onze heer Stap heeft ook dit jaar weer mee gedaan aan de internationale zeilwedstrijden, n.'. van 23 t/m 26 Juli in Riva op het Gardameer in Italië en van 6 t/m 8 Augustus te Reschen eveneens in Italië aan de Alpensee-kampioenschappen. Een en ander met veel succes. Zoals wij reeds in het vorige „Vers van 't Vat" meldden, zeilde de heer Stap ook mee in inter nationale zeilwedstrijden te Parijs. Van de 20 deel nemende teams werd het team van de heer Stap vierde. Nederland werd tweede, na Frankrijk, in het landenklassement. Acht landen namen aan deze wedstrijden deel. Uit Amsterdam kunnen wij nog twee bruisparen noemen. Op 2 Juni traden in het huwelijk de heer A. J. de Bruyn en mej. J. H. van Stigt en op 5 Juni de heer J. Schoester met mej. J. Heym. Aan beide paren onze hartelijke gelukwensen. De heer Gimbel van het secretariaat in Amsterdam zal 22 Augustus a.s. vijf en twintig jaar in dienst van onze brouwerij zijn. Wij wensen hem een geslaagd jubileumfeest en hopen in ons volgend nummer zijn foto op de bekende pagina der jubilea op te nemen.

Vers van 't Vat | 1953 | | pagina 16