-10i AVOND-VIERDAAGSE 13 Met leedwezen geven wij kennis van het plotseling overlijden op 15 Mei 1953 van de heer L. WAASDORP, gepensionneerde van onze brouwerij te Rotter dam, en van het overlijden van de heer J. KOK, oud 79 jaar, gepensionneerd koetsier van onze brouwerij Amsterdam. DANKBETUIGINGEN De heer J. Duvalois uit Rotterdam zegt allen, die de dag van zijn 40-jarig jubileum voor hem tot een onvergetelijke feestdag hebben gemaakt, hartelijk dank. Voor de vele goede wensen en de vele blijken van belangstelling van directie, bazen en collega's, op de dag van zijn 10-jarig dienstverband, betuigt de heer A. J. J. van Breemen, alsnog zijn hartelijke dank. Arie Hak, alom bekend in onze Rotterdamse brou werij, die onlangs zo zwaar werd getroffen door het verlies van zijn vrouw, dankt voor het hartelijk medeleven van vele zijden en vooral van de Directie en Sociale Werksters. Ook de leden van de reisvereniging ontvangen zijn oprechte dank voor de betoonde belangstelling. HEINEKEN'S BROUWERIJ MANNENKOOR. Zondag 14 Juni heeft ons koor deelgenomen aan de feestelijkheden ter gelegenheid van het 100-jarig be staan van het Koninklijk Nederlands Zangersver bond, welke in Den Bosch werden gehouden. Om negen uur vertrokken met stralend weer, zat het gezelschap om half elf in Tilburg aan de koffie. Toen naar de stad van St. Jan. Na de generale repetitie marcheerden alle zangers achter de harmonie naar de majestueuze Sint Jans kathedraal, alwaar een koor van duizend man, met begeleiding van twee harmoniekorpsen, beiaard, orgel en trompetten en onder leiding van de heer Altink de Eeuwfeestcantate ten doop hield. Het nummer viel zo in de smaak, dat gebisseerd moest worden. Ons mannenkoor moest om half drie concerteren in de Muziekhof en oogstte daar succes, hetgeen ook bleek uit een gunstige recensie in het Zangersblad. Na een biertje van de heer Peels, onze vertegen woordiger uit Eindhoven, dat wij in dank aanvaard den, gingen wij de stad in om een glaasje limonade te drinken (wie lacht daar?) en daarna was er een diner in „Metropole", dat al stampvol met zangers zat. Vervolgens gingen we nog even de stad in en om tien uur werd de thuisreis aanvaard. Namens het bestuur wil ondergetekende degene die het koor in staat stelde deze dag te organiseren, van harte dank zeggen en tot slot het personeel er aan herinneren, dat het H.B.Mannenkoor elke Donderdag repeteert van 5 tot 7 in de „zaal van Kamps", Croos- wijksekade 15. J. Grund, secr. VOETBAL ROTTERDAM—AMSTERDAM. Zondag 30 Augustus zal Heineken-Rotterdam de Heineken's voetballers uit Amsterdam ontvangen en wel op het Vreelustterrein van Sparta aan de Laan- slootseweg (5 minuten gaans van het Marconiplein en 5 minuten gaans van Sparta's hoofdterrein). De wedstrijd vangt aan om half twee; op grote belang stelling van Heineken's zijde wordt gerekend. Om elf uur zal op hetzelfde veld een wedstrijd plaats vinden van H.B.B. tegen een Sparta-combina- tie. Ook daarbij is iedere belangstellende hartelijk welkom. VOETBALVERENIGING „H.B.B." Aangezien H.B.B. gaarne met twee elftallen de competitie inging en zij daarvoor nog enige spelers nodig heeft, verzoeken wij eventuele nieuwe spelers zich op te willen geven bij onze secretaris, de heer A. Lange, Afdeling Garage. De hiernaast (op ware grootte) afgebeelde medaille is de groeps- prijs voor het met succes uitlopen van de tiende Avond-vierdaagse door een groepje HBM-ers, be staande uit Mevrouw van Ling en de Heren Broeke, Derksen, Dies- bergen, Duiker, Elsman, Hartog, Leeflang, Van Ling, Schuurman en Vassen. (Mej. Stroeker heeft helaas moeten opgeven Het is dit keer voor het eerst dat wij er, zij het met heel veel moeite, in geslaagd zijn om als groep (minimaal 11 personen) te kunnen deel nemen. Veel willen wij hierover niet zeggen. Wij noemen slechts het aantal werknemers Amsterdam, onge veer 440, en de gemiddelde leeftijd van onze groep, schrikt U niet, 48 jaar. Overigens, bij informatie is ons gebleken dat de Nederlandse Wandelsportbond ook in Rotterdam een Avond-vierdaagse heeft georganiseerd. Mogelijk horen wij ook nog iets van U, Rotterdammers. Amsterdamse HBM-ers die zich aangetrokken voelen tot de wandelsport, worden verzocht zich thans reeds in verbinding te stellen met één der Heren DERKSEN of LEEFLANG. Tot volgend jaar, Gij die dit jaar helaas verhinderd was en U, jongeren die, naar onze mening ten on rechte, meenden Uw tijd nuttiger te kunnen gebrui ken.

Vers van 't Vat | 1953 | | pagina 13