7 Zo langzamerhand weten wij wel dat ons bier over de gehele wereld verkrijgbaar is, maar wij kennen natuurlijk niet alle gelegenheden waar ons bier wordt geschonken. Dat gebeurt in kleine, onaanzienlijke kroegjes in een vuile fabrieksstad maar ook in een prachtige omgeving als Nassau op Bahama, het prach tige eiland in de buurt van Florida, dat door zoveel Amerikaanse toeristen wordt bezocht. Bovenstaande foto is genomen in de gezellige en populaire „Dirty Dick Bar" en wij zien er op afgebeeld van links naar rechts de heer B. Kilroy Thompson, die ons verleden jaar in Amsterdam bezocht en eigenaar is van „Dirty Dick", de heer Weymarshausen, onze agent de heer W. A. Binnie en onze inspecteur voor het Caraibische gebied en Midden- en Zuid-Amerika, de heer D. J. Ruyter. Op de Bahama-eilanden komen veel Amerikaanse toeristen, want het klimaat is er in dit seizoen heer Mlllllllllll PERSONALIA BUITENLAND De heer H. Benne is op 1 Mei uit Lagos naar Neder land vertrokken om gedurende zijn Europees verlof nieuwe krachten op te doen. Als zijn vervanger arri veerde op 16 April j.l. de heer W. J. Sauer, tot voor kort werkzaam in onze brouwerij in Rotterdam. Eveneens is uit Rotterdam naar Lagos vertrokken de heer J. H. van der Vliet, die als tweede kelder- en bottelarijbaas in Lagos werkzaam zal zijn. Ir. Lens van Rijn heeft zijn verlof er al weer op zitten en zette op 7 April j.l. weer voet op Nigeriaanse bodem; mevrouw Lens van Rijn hoopt haar man spoe dig te volgen. Ir. Wanschers, die de heer Lens van Rijn gedurende zijn verlof verving, is inmiddels weer met zijn gezin in Nederland gearriveerd en zal spoedig doorreizen naar Singapore om zich daar weer aan zijn „Tijgers" te kunnen gaan wijden. Behalve wat betreft de uitbreidingswerkzaamheden was er in Surabaja ook op personeelsgebied „leven in de brouwerij". Vertrok n.l. op 23 Maart Ir. Meesters naar deze brouwerij om behulpzaam te zijn bij de uitbreidingswerkzaamheden aldaar, op 1 April j.l. arriveerde per m.s. „Johan van Oldenbarnevelt Mej. Elly Stok, de secretaresse van de heer Van der Eijk, in Amsterdam voor een verblijf van 4 maanden in Holland; twee maanden hiervan zal zij doorbrengen op de afdeling Buitenland in Amsterdam. lijk en het is prettig voor ons te weten dat in de grote en kleine, luxe en eenvoudige hotels overal het Hol landse biertje wordt geschonken, dat de Amerikanen in hun eigen land zo hebben leren waarderen: Heine- ken's. Is het niet verbazingwekkend, dat ons bier daar in Midden-Amerika niet alleen op ons bekende oorden zoals Curagao, Aruba, Cuba enz. maar zelfs op kleine eilandjes, als St. Vincent, Grenada, St. Kitts, enz. (eilandjes, die geen van ons ooit op school „gehad" heeft) een populaire drank is geworden? Zoals U ziet heeft de heer Roy Thompson op de muur van zijn etablissement ondermeer een doos Heineken's bier laten schilderen, een propaganda voor ons product, die men zelfs in het eigen land nauwelijks zal aantreffen. nu iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiüiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii'iiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiii.iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Ook de familie De Groot zei Surabaja voor enige tijd vaarwel en arriveerde op 13 April op Schiphol. Ir. Söhngen uit Rotterdam en de heer Van Nigte- i egt uit Amsterdam zijn onlangs naar Indonesië afge reisd om de bedrijfsleiding in Surabaja voor enige tijd te assisteren. Ir. Emmens Jr., die indertijd voor tijdelijke tewerk stelling naar Surabaja was uitgezonden, is onlangs weer in Nederland teruggekeerd. Op 7 Mei j.l. trad hij in Surabaja in het huwelijk met Mej. I. Lijsenaar, waarmede wij hem van harte gelukwensen. De Malayan Breweries in Singapore zullen het een half jaar zonder de heer B. de Jonge moeten stellen, aangezien hij op 3 April j.l. met verlof naar Neder land afreisde. Mevrouw Mulder en haar 4 kinderen stapten 16 April j.l. aan boord van het m.s. „Willemstad", dat hen naar La Guaira zal brengen. De heer Mulder zal daar wel op de kade staan wachten om hen naar Caracas te brengen waar hij werkzaam is bij de Cer- veceria „La Criolla". De heer Steeneken is op 21 Februari in Nederland aangekomen. Omstreeks 10 Juni zal hij naar Caracas doorreizen. De heer Van Eerbeek, die enige tijd in Lagos werk zaam was, is op 4 April in Amsterdam teruggekeerd.

Vers van 't Vat | 1953 | | pagina 7